Proszę czekać...

Guild Wars 2: Secrets of the Obscure

Guild Wars 2: Secrets of the Obscure

Dystrybutor: NCSoft
Język:


Region: EU
Platforma:
Cena sugerowana: 149.99 zł
Twoja cena: 119.99 zł

lub 503.96 PR

Dostępność: Dostępny
Opis gry

Guild Wars 2: Secrets of the Obscure DLC - w ofercie na Keye.pl. Aktywacja na oficjalnej stronie. Wymaga podstawowej edycji Guild Wars 2.Guild Wars 2: Secrets of the Obscure to czwarte duże rozszerzenie do gry MMORPG Guild Wars 2 wydanej w 2012 roku. Za sprawą dodatku poznamy tajemnice Wizard's Tower oraz dołączymy do nowych sojuszników, by raz jeszcze uratować Tyrię. Za przygotowanie pozycji ponownie odpowiada studio ArenaNet.
 

Historia koncentruje się na zagrożeniu ze strony rasy demonów zwanych Kryptis. Tajemniczy wróg korzysta ze szczelin w rzeczywistości, by z ich pomocą dokonywać ataków na Tyrię oraz Amnytas – podniebną lokację zamieszkaną przez potężnych magów. Bohaterowie muszą połączyć siły z nowo poznanymi sojusznikami, by uratować obie krainy.
 

Guild Wars 2: Secrets of the Obscure rozszerza świat popularnego tytułu o dodatkowy region (dwa obszary dostępne w dniu premiery) debiutujący wraz z odizolowaną grupą czarodziejów posiadających dostęp do ogromnej wiedzy oraz licznych skarbów. Naszym głównym zadaniem w rozszerzeniu jest odszukiwanie oraz zamykanie rozwarć, służących za przejścia dla demonicznej armii. Pomogą nam w tym antyczni obrońcy Tyrii znani jako Astral Ward oraz tytułowy artefakt, wraz z którymi do gry zawitają dwa Mistrzostwa skupione na radzeniu sobie ze szczelinami oraz rasą Kryptis. Rozszerzenie pozwala także na większą elastyczność w walce za sprawą odnowionego systemu run czy dostępu do broni wcześniej zarezerwowanych wyłącznie dla elitarnych specjalizacji.

Wraz z premierą dodatku posiadacze podstawowej wersji Guild Wars 2 z postaciami od 80. poziomu doświadczenia otrzymają dostęp do Wizard's Vault – usprawnionego systemu nagród za udział w codziennych aktywnościach i wyzwaniach czasowych. Za zgromadzoną w ten sposób walutę (Astral Acclaim) wykupimy dostęp m.in. do nowych broni, przedmiotów, elementów kosmetycznych, materiałów rzemieślniczych i wielu innych. Warto zaznaczyć, że część wyzwań dostępna będzie wyłącznie dla osób, które zakupią dodatek. W produkcji dostępne są również rozbudowana mechanika latających wierzchowców, a także nowe instancje oraz podziemia dla pięcio- i dziesięcioosobowych drużyn.
 

Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji

Zaloguj się, żeby dodać opinie.