Proszę czekać...

Guild Wars 2: Path of Fire

Guild Wars 2: Path of Fire

Dystrybutor: NCSoft
Język:


Region: Global
Platforma:
Cena sugerowana: 149.99 zł
Twoja cena: 74.99 zł

lub 314.96 PR

Dostępność: Dostępny
Opis gry

Guild Wars 2: Path of Fire w ofercie na Keye.pl. Aktywacja na oficjalnej stronie. Zawiera również dodatek Heart of Thorns.Guild Wars 2: Path of Fire™ to drugie rozszerzenie do wielokrotnie nagradzanej gry MMO – Guild Wars 2. Gdy równowaga magii zostaje zachwiana, poprowadź swoich sojuszników w polowaniu na łotrowskiego boga Balthazara, którego taktyka spalonej ziemi zagraża istnieniu całej Tyrii.

Ludzkość czciła sześć bóstw przez stulecia, nawet gdy jej modlitwy nie były wysłuchiwane. Teraz bóg ognia i wojny, Balthazar, powrócił w nieoczekiwany sposób, jedynie być dać się poznać jako bezwzględny manipulant bez poszanowania dla ludzkiego życia.

Bohaterowie Tyrii pokrzyżowali pierwszy etap jego niszczycielskiego planu zniszczenia Starszych Smoków – ale tym razem zebrał on fanatyczną armię, by siać grozę i zniszczenie na całym południu. Musisz powstrzymać jej przemarsz zanim Balthazar spali fundamenty świata.

- Zapomniana Kraina - Balthazar zagraża Kryształowej Pustyni i sąsiadującemu z nią królestwu Elony za sprawą swoich Wykutych Legionów. Odkrywaj rozległą nową mapę wypełnioną spływającymi magią równinami pustynnymi, pradawnymi ruinami i świątyniami, oraz pięknymi oazami. Odkryj sekrety historii Tyrii, i poznaj los ludności Elony po latach ciszy.
- Wierzchowce: Nowy sposób eksploracji - Wierzchowce to coś więcej niż tylko premia do prędkości – są zupełnie nowym sposobem na odkrywanie świata Tyrii. Odblokuj i trenuj swojego nowego towarzysza wykorzystując system rozwoju postaci z maksymalnym poziomem Mistrzostwa, i eksploruj swobodnie przeskakując nad kanionami, wspinając się na wysokie klify, i przemieszczając się nad ruchomymi piaskami.
- Elitarne Specjalizacje - Kontynuuj ewolucję i dostosowanie swojej postaci na 80 poziomie dzięki nowym elitarnym specjalizacjom dla każdej profesji. Z nowym zestawem stylów gry, wyborem broni, i cechami do dodania, masz jeszcze więcej opcji grania tak jak chcesz.
- Eksploruj i graj - Odkrywaj i zdobywaj skarby podróżując przez Kryształową Pustynię. Ubierz swoją postać w nowe zestawy pancerzy, skórki i bronie zainspirowane przez elońską kulturę i dziedzictwo pustyni.

Akcja Guild Wars 2: Path of Fire toczy się po wydarzeniach zawartych we wcześniejszym DLC – Heart of Thorns. Po tym jak prowadzeni przez graczy bohaterowie pokrzyżowali plany podboju świata snute przez Balthazara, czyli boga wojny i ognia, jego spojrzenie zwróciło się w stronę mieszczącego się na południu królestwa Elona i pustyni Crystal Desert. Zadaniem herosów jest powstrzymanie zwycięskiego pochodu jego złowieszczej armii nim cała kraina padnie pod jej ciężarem.
Źródło: http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=35102
Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji

Zaloguj się, żeby dodać opinie.