Proszę czekać...

GRID Autosport

GRID Autosport

Dystrybutor: Codemasters Racing
Język:


Region: Global
Platforma:
Cena sugerowana: 29.99 zł
Twoja cena: 54.99 zł

lub 230.96 PR

Dostępność: Chwilowy brak
Opis gry

GRID Autosport w ofercie na Keye.pl. Klucz należy aktywować na platformie STEAM.GRID: Autosport to dzieło Codemasters Racing, specjalistów w dziedzinie gier wyścigowych, który zaoferowali graczom produkcję większą od pierwszej i drugiej odsłony cyklu GRID razem wziętych (22 lokacje, ponad 100 tras oraz kilkadziesiąt samochodów i bolidów).

 

Tryb dla jednego gracza w GRID: Autosport to wielka przygoda od zera do bohatera, podczas której wspinasz się po szczeblach kariery, wygrywając kolejne wyścigi i pozyskując sponsorów. Jeśli czujesz się na siłach, możesz także dołączyć do drużyny wyścigowej w rozgrywce wieloosobowej, by wspólnie z innymi, wirtualnymi kierowcami, rywalizować na kolejnych torach, a także porównywać wyniki na specjalnej tablicy rankingowej.

 

GRID: Autosport oferuje widok z wnętrza pojazdu, co z pewnością ucieszy graczy, którym brakowało kamery z kokpitu w GRID 2. Ponadto gra oferuje udoskonalony system prowadzenia pojazdu, który jest bardziej realistyczny niż w poprzedniej części serii, ale twórcy nie chcieli stworzyć pełnej symulacji. Mimo to podczas wyścigów należy brać pod uwagę wiele czynników, bowiem każde auto zachowuje się inaczej na różnych nawierzchniach.

 

Za generowanie wysokiej jakości grafiki w GRID: Autosport odpowiada EGO Engine. Dzięki wykorzystaniu najnowszej wersji silnika Codemasters Racing stworzyło bogate w szczegóły tory oraz z niezwykłą dbałością o detale przeniosło do wirtualnego świata najbardziej znane maszyny.

Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji
Wymagania systemowe
Procesor: Intel Core 2 Duo 2.4Ghz / AMD Athlon X2 5400+
Karta graficzna: Intel HD3000 / AMD Radeon HD2000 / NVIDIA Geforce 8000
Pamięć RAM: 2 GB RAM
Hdd: 15 GB
System: Windows Vista / Windows 7 / Windows 8

Zaloguj się, żeby dodać opinie.