Proszę czekać...

Grey Goo Definitive Edition

Grey Goo Definitive Edition

Dystrybutor: Petroglyph
Język:


Region: Global
Platforma:
Cena sugerowana: 49.99 zł
Twoja cena: 29.99 zł

lub 125.96 PR

Dostępność: Dostępny
Opis gry

Grey Goo - Definitive Edition w ofercie na Keye.pl. Klucz należy aktywować na platformie STEAM.Grey Goo: Definitive Edition zawiera podstawową wersję Grey Goo, DLC Emergence Campaign i ścieżkę dźwiękową.

 

Grey Goo to strategia czasu rzeczywistego nawiązująca do klasyki gatunku. Za stworzenie produkcji odpowiada studio Petroglyph Games założone przez twórców Command & Conquer. Akcja Grey Goo osadzona jest w klimatach science-fiction. Kampania fabularyzowana przedstawia wydarzenia rozgrywające się w zakątku galaktyki – gracze trafiają do Ekosystemu 9, czyli jednej z ziemskich kolonii we wszechświecie. W kolejnych misjach starają się przetrwać i przejąć kontrolę nad planetą. Poza trybem singleplayer gra zawiera także multiplayer przez internet lub sieć lokalną.

 

Grey Goo pozwala opowiedzieć się po stronie jednej z trzech frakcji, by dostosować styl rozgrywki do własnych preferencji. Ludzkość to mistrzowie ofensywy, Beta to dumna rasa obcych o wszechstronnych umiejętnościach, natomiast Materia to nanoboty, które niszczą wszystko na swojej drodze. Twórcy Grey Goo udostępnili również edytor map, dzięki któremu można tworzyć własne scenariusze i udostępniać je za pośrednictwem Steam Workshop.

Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji
Wymagania systemowe
Procesor: 3.5 GHz Intel Core i3
Karta graficzna: 1024 MB VRAM - GeForce GTX 460 / AMD Radeon HD 5870
Pamięć RAM: 4 GB RAM
Hdd: 30 GB
System: 32-bit Windows 7

Zaloguj się, żeby dodać opinie.