Proszę czekać...

Going Medieval

Going Medieval

Dystrybutor: Foxy Voxel
Język:


Region: Global
Platforma:
Cena sugerowana: 89.99 zł
Twoja cena: 44.99 zł

lub 188.96 PR

Dostępność: Dostępny
Opis gry

Going Medieval w ofercie na Keye.pl. Klucz należy aktywować na platformie STEAM.Uwaga - Early Access: gra jest oferowana w formie wczesnego dostępu, nie została jeszcze ukończona i do momentu pełnego wydania może ulec zmianom.

W świecie Going Medieval społeczeństwo mrocznych wieków stoi na skraju upadku. Pod koniec XIV wieku 95% populacji pochłonęła szalejąca zaraza. Po tak wielkim kataklizmie do głosu znów zaczynają dochodzić siły przyrody.

Na gruzach dawnej społeczności tworzą się grupy ocalałych, a twoim zadaniem jest pokierowanie jedną z nich. Zbuduj osadnikom dom i chroń ich przed banitami, barbarzyńcami i fanatykami w bezklasowym, pozbawionym granic i rządów prawa świecie odradzającym się po wielkiej pladze.

Zaprojektuj, zbuduj i powiększ swoją osadę, aby z małej, drewnianej chatki przeobraziła się w ogromny zamek z kamienia. Dzięki łatwym w użyciu narzędziom terenowym 3D możesz stworzyć doskonałą twierdzę, poczynając od wijących się podziemnych jaskiń po rozległy, wielopoziomowy fort.

W tym brutalnym, surowym świecie nie brakuje zewnętrznych zagrożeń, ale możesz zapewnić sobie przewagę w walce, budując potężne fortyfikacje i pułapki. Prowadź badania, wytwarzaj przedmioty i wyposażaj osadników w broń i sprzęt, aby mogli poradzić sobie z bezlitosnymi najeźdźcami.

Twoi koloniści muszą stawić czoła nie tylko najazdom. Potrzebują miejsca, które ochroni ich przed głodem i żywiołami. Gromadź zapasy i zbuduj schronienie, aby mieli co jeść i było im ciepło. Dbaj o stan emocjonalny swoich osadników, który pogarsza się, gdy ich potrzeby i oczekiwania nie są zaspokajane.

Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji

Zaloguj się, żeby dodać opinie.