Proszę czekać...

Ghostwire: Tokyo

Ghostwire: Tokyo

Dystrybutor: Tango Gameworks
Język:


Region: EU
Platforma:
Cena sugerowana: 269.99 zł
Twoja cena: 49.99 zł

lub 209.96 PR

Dostępność: Dostępny
Opis gry

Ghostwire: Tokyo w ofercie na Keye.pl. Klucz należy aktywować na platformie STEAM.Staw czoła nieznanemu, odkryj prawdę i ocal miasto. Mieszkańcy Tokio zniknęli, a miasto nawiedziły mordercze istoty nadprzyrodzone sprowadzone przez niebezpiecznego okultystę. Sprzymierz się z potężną widmową istotą szukającą zemsty i opanuj szereg niewiarygodnych zdolności, aby poznać tajemnicę zniknięć.

Podziwiaj unikalną wizję Tokio opanowanego przez siły nadprzyrodzone. Odkrywaj współczesną architekturę, tradycyjne świątynie i mroczne alejki upiornie pięknego miasta, w którym roi się od yokai – mściwych duchów nawiedzających jego ulice.

Odkryj legendarne miejsca, takie jak skrzyżowanie Shibuya czy wieża Tokyo Tower, które odwzorowano w niesamowity sposób z niezwykłą dbałością o szczegóły i z wykorzystaniem technologii nowej generacji. Przemierzaj miasto, które zastygło w czasie po zniknięciu jego mieszkańców, i wybierz się do surrealistycznego świata podziemi, aby uratować swoją rodzinę.

Walcz z istotami nadprzyrodzonymi, korzystając z połączenia możliwych do rozszerzenia mocy żywiołów oraz umiejętności łowcy duchów. Użyj swoich eterycznych zdolności, aby wznieść się ponad Tokio. Fruwając nad ulicami miasta, możesz odkrywać nowe misje, a nawet zyskać przewagę nad przeciwnikami.

Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji

Zaloguj się, żeby dodać opinie.