Proszę czekać...

Garden Flipper - Ogród (House Flipper DLC)

Garden Flipper - Ogród (House Flipper DLC)

Dystrybutor: Empyrean
Język:


Region: Global
Platforma:
Cena sugerowana: 49.99 zł
Twoja cena: 48.99 zł

lub 205.76 PR

Dostępność: Dostępny
Opis gry

Garden Flipper - Ogród (House Flipper DLC) - Dodatek w ofercie na Keye.pl. Klucz należy aktywować na platformie STEAM.Dodatek Garden Flipper (Ogród) wymaga do działania podstawowej edycji gry Generalne Remonty Domów - House Flipper.

 

Zawsze marzyłeś żeby zostać ogrodnikiem? Dzięki Garden Flipper DLC teraz to możliwe! Zanim jednak posadzisz swoje pierwsze drzewo musisz przygotować swoją działkę - pozbądź się śmieci i gruzu. Skoś trawę, powycinaj niechciane drzewa i zasadź własne, wyrwij chwasty i poprowadź kręte ścieżki przez barwne rabaty kwiatowe. Odkryj całkiem nowe zlecenia i poznaj nowatorskie mechaniki, które projektowaliśmy we współpracy z profesjonalnymi ogrodnikami! Krok po kroku zagłąb się w świat roślin. Przemieniaj spustoszone ogrody w małe arcydzieła, niech nabierają blasku w Twoich rękach. A kiedy będziesz już gotowy na stworzenie swojego własnego ogrodu...

 

W Garden Flipper to Ty decydujesz czym stanie się Twoja działka! Podobają Ci się rozległe ogrody pałacu Wersalskiego, a może wolisz minimalistyczny styl ogrodów Zen? Nie ograniczaj się! Niech Twój ogród wzbudzi zazdrość wśród sąsiadów, niech kupujący walczą właśnie o niego!  A jeśli wolisz, odpocznij w swoim własnym sanktuarium ciszy i spokoju, które ukoi Twoje zmysły i da Ci energię aby wdrażać nowe pomysły w kolejnych domach! Nowy dodatek to nie tylko rośliny. Przygotowaliśmy ponad tysiąc przedmiotów, którymi możesz urozmaicić swój idealny ogród.

 

Nowy dodatek zawiera:
- 15 nowych zleceń,
- ponad 500 unikalnych przedmiotów w wielu wariantach,
- ponad 250 gatunków roślin,
- 8 całkiem nowych mechanik

Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji

Zaloguj się, żeby dodać opinie.