Proszę czekać...

Frostpunk

Frostpunk

Dystrybutor: 11 bit studios
Język:


Region: Global
Platforma:
Cena sugerowana: 129.99 zł
Twoja cena: 34.99 zł

lub 146.96 PR

Dostępność: Dostępny
Opis gry

Frostpunk w ofercie na Keye.pl. Klucz należy aktywować na platformie STEAM.Frostpunk to pierwsza gra z gatunku society survival – połączenia gry survivalowej i symulacji społeczeństwa. Mieszkańcy skutego lodem świata opracowują technologię parową, która ma pozwolić im przetrwać na obezwładniającym mrozie. Zadaniem zarządcy miasta jest dbanie zarówno o ludzi, jak i całą miejską infrastrukturę.

 

- MIASTO MUSI PRZETRWAĆ - Frostpunk to gra survivalowa, w której ciepło oznacza dla miasta przetrwanie, a każda decyzja ma swoją cenę.
- NIE POZWÓL NADZIEI ZGASNĄĆ - Przetrwanie jest w dużej mierze zależne od nadziei i woli życia. Zdolność rozniecania ich w sercach ludzi przesądzi o twoim sukcesie.
- USTANAWIAJ PRAWA - Społeczeństwo to grupa ludzi postępujących zgodnie z tymi samymi regułami i wyznających podobne poglądy. Ustanawianie praw i zwyczajów będzie kluczowe dla ukształtowania społeczeństwa.
- ROZWAŻAJ WSZYSTKIE ZA I PRZECIW - Czy zezwolisz na zatrudnianie nieletnich? Jak będziesz traktować chorych i rannych? Frostpunk sprawdza taktyczne umiejętności gracza, wystawiając na próbę jego moralność.
- ODKRYWAJ ŚWIAT - Świat skrywa nie tylko fragmenty przeszłości, lecz również potencjalne sposoby na zapewnienie ludziom przyszłości.

Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji

Zaloguj się, żeby dodać opinie.