Proszę czekać...

Forza Horizon 5

Forza Horizon 5

Dystrybutor: Microsoft
Język:


Region: Global
Platforma:
Cena sugerowana: 299.99 zł
Twoja cena: 149.99 zł

lub 629.96 PR

Dostępność: Chwilowy brak
Opis gry

Forza Horizon 5 w ofercie na Keye.pl. Klucz należy aktywować na koncie Microsoft - umożliwia grę na Xbox One / Xbox Series X/S oraz systemach Windows 10.Prowadź zapierające dech w piersiach wyprawy przez tętniące życiem i nieustannie zmieniające się krajobrazy otwartego świata Meksyku, prowadząc bezgraniczną, pełną zabawy jazdę setkami najwspanialszych samochodów świata.

- Twój horyzont - przygoda Prowadź zapierające dech w piersiach wyprawy przez tętniące życiem i nieustannie zmieniające się krajobrazy otwartego świata Meksyku, korzystając z nieograniczonej, pełnej zabawy akcji za kierownicą setek najwspanialszych samochodów świata.
- Zróżnicowany otwarty świat - Poznaj świat pełen kontrastów i piękna. Odkryj żywe pustynie, bujne dżungle, historyczne miasta, ukryte ruiny, dziewicze plaże, rozległe kaniony i strzelisty wulkan o śnieżnych szczytach.
- Otwarty świat pełen przygód - Zanurz się w głębokiej kampanii z setkami wyzwań, które nagrodzą cię za zaangażowanie w działania, które uwielbiasz. Poznaj nowe postacie i zdecyduj o wynikach ich misji Horizon Story.
- Ewoluujący otwarty świat - staw czoła zapierającym dech w piersiach wydarzeniom pogodowym, takim jak potężne burze pyłowe i tropikalne, podczas gdy wyjątkowe, dynamiczne pory roku w Meksyku zmieniają świat każdego tygodnia. Wciąż powracaj po nowe wydarzenia, wyzwania, przedmioty do zebrania i nagrody, a także nowe obszary do odkrycia.
- Społecznościowy otwarty świat - Połącz siły z innymi graczami i wejdź do Horizon Arcade, aby wziąć udział w serii zabawnych, niesamowitych wyzwań, które sprawią, że Ty i Twoi znajomi będziecie uczestniczyć w akcji i dobrze się bawić, bez menu, ekranów ładowania czy lobby.
- Twój otwarty świat - Stwórz własny sposób wyrażania zabawy dzięki nowemu zestawowi narzędzi rozgrywki EventLab, obejmującemu niestandardowe wyścigi, wyzwania, akrobacje i nowe tryby gry. Dostosowuj swoje samochody na więcej sposobów niż kiedykolwiek wcześniej. Korzystaj z funkcji Gift Drops, aby dzielić się swoimi niestandardowymi kreacjami.

Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji

Zaloguj się, żeby dodać opinie.