Proszę czekać...

Forza Horizon 4

Forza Horizon 4

Dystrybutor: Playground Games
Język:


Region: Global
Platforma:
Cena sugerowana: 249.99 zł
Twoja cena: 159.99 zł

lub 671.96 PR

Dostępność: Dostępny
Opis gry

Forza Horizon 4 w ofercie na Keye.pl. Klucz należy aktywować na koncie Microsoft - umożliwia grę na Xbox One oraz systemach Windows 10.Dynamiczne pory roku całkowicie zmienią największy motoryzacyjny festiwal świata. Weź w nim udział samodzielnie lub z innymi graczami. Podziwiaj historyczne zakątki Brytanii, przemierzając wspólny otwarty świat w jednym z 450 różnych modeli aut do zebrania i zmodyfikowania. Wyścigi, popisy kaskaderskie, budowanie i eksploracja – wybierz swoją specjalność i zostań supergwiazdą Horizon.

 

- Zbierz ponad 450 samochodów - Ciesz się największą i najbardziej zróżnicowaną listą samochodów w dotychczasowej serii Horizon – w tym ponad 100 licencjonowanych producentów samochodów.
- Odkrywaj Współdzielony świat - W twoim świecie żyją prawdziwi gracze. Gdy zmienia się pora dnia, pogoda czy pora roku, wszyscy gracze doświadczają tego jednocześnie.
- Odkrywaj piękną, historyczną Wielką Brytanię - Wielka Brytania wygląda jak nigdy przedtem. Odkrywaj jeziora, doliny, zamki i zapierające dech w piersi scenerie – a wszystko w rozdzielczości 4K i formacie HDR na konsoli Xbox One X i komputerach z systemem Windows 10.

Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji

Zaloguj się, żeby dodać opinie.