Proszę czekać...

Forza Horizon 3

Forza Horizon 3

Dystrybutor: Playground Games
Język:


Region: Global
Platforma:
Cena sugerowana: 199.99 zł
Twoja cena: 259.99 zł

lub 1091.96 PR

Dostępność: Chwilowy brak
Opis gry

Forza Horizon 3 w ofercie na Keye.pl. Klucz należy aktywować na koncie Microsoft - umożliwia grę na Xbox One oraz systemach Windows 10.Zarządzasz Festiwalem Horizon. Modyfikuj, co chcesz, zatrudniaj i zwalniaj znajomych i zwiedzaj Australię w ponad 350 najwspanialszych autach świata. Niech twoje Horizon stanie się największą imprezą na cześć samochodów, muzyki i wolności, jaką daje droga. To, jak tego dokonasz, zależy tylko od ciebie.

 

- ZWIEDZAJ AUSTRALIĘ, NAJWIĘKSZY JAK DOTĄD ŚWIAT HORIZON - Jeźdź po rozległej pustyni i kamienistych wąwozach Pustkowia, zielonych, dzikich lasach tropikalnych i piaszczystych plażach nieopodal błyszczących drapaczy chmur australijskiego Gold Coast.
- WYBIERAJ SPOŚRÓD PONAD 350 NAJWSPANIALSZYCH SAMOCHODÓW ŚWIATA - Każdy samochód odtworzony jest z pieczołowitością, jaką umożliwia ForzaVista™. Dostępny jest pełen widok kokpitu, działające światła i wycieraczki, a także nowe rodzaje pojazdów dających niespotykane dotąd w serii Forza przeżycia z jazdy.
- ODKRYJ NOWĄ, EKSCYTUJĄCĄ FORMĘ ROZGRYWKI SAMOCHODOWEJ - Skoki w miejscach niebezpiecznych, konwoje i strefy driftu to tylko część nowych, pasjonujących wyzwań, jakie na ciebie czekają. Bierz udział w ekscytujących zawodach z serii Pokazów, w których ty i twój samochód zmierzycie się z flotą łodzi motorowych, a nawet ogromnym sterowcem!
- ZATRUDNIAJ I ZWALNIAJ ZNAJOMYCH - Ty tu rządzisz. Zatrudniaj drivatary swoich znajomych, by pomagały ci zdobywać fanów i powiększać festiwal. Twórz z nimi konwoje, by zwiedzać świat nawet wtedy, gdy nie są online. Jeśli nie zdobywasz dzięki nim fanów, zwolnij ich!
- MODYFIKUJ, CO CHCESZ - Projekt Horizon daje ci możliwość modyfikowania każdego aspektu zawodów wyścigowych, mistrzostw i wyzwań z listą celów. Pozwala też na natychmiastowe rzucenie wyzwania przyjaciołom – czy zdołają pokonać cię w twojej własnej grze? Wybierz postać swojego kierowcy, twórz niestandardowe malowania i tablice rejestracyjne, dodawaj nowe elementy nadwozia... Możesz wybrać nawet odgłos klaksonu.
- PROWADŹ, SŁUCHAJĄC ULUBIONEJ MUZYKI - Wybieraj spośród ośmiu zróżnicowanych stacji radiowych lub stwórz własną stację, korzystając ze swoich zbiorów muzycznych za pomocą Groove Music.
- ROZPOCZNIJ SIECIOWĄ PRZYGODĘ SAMOCHODOWĄ - Sieciowa kooperacja 4-osobowa po raz pierwszy pozwali tobie i twoim znajomym na wspólne rozegranie kampanii Horizon z jej całą różnorodnością, emocjami i nagrodami. HANDLUJ W DOMU AUKCYJNYM Wyszukuj rzadkie samochody i niezwykłe dzieła sztuki autorstwa najbardziej utalentowanych twórców społeczności Forza.

Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji

Zaloguj się, żeby dodać opinie.