Proszę czekać...

For Honor

For Honor

Dystrybutor: Ubisoft Montreal
Język:


Region: Global
Platforma:
Cena sugerowana: 99.99 zł
Twoja cena: 39.99 zł

lub 167.96 PR

Dostępność: Dostępny
Opis gry

For Honor w ofercie na keye.pl. Klucz należy aktywować na platformie UPLAY.For Honor to nowość od Ubisoft Montreal - studia znanego z franczyz takich ikon jak: Watch Dogs, Far Cry 4, czy też Assassin's Creed. Ich najnowsze dzieło to sieciowa gra akcji, w której uczestniczymy z widoku trzecioosobowego, a poza trybem multiplayer możemy rozegrać kampanię fabularną, która jest swoistym wprowadzeniem do uniwersum gry. Ten tryb wzbogacony jest o dodatkowe funkcje, takie jak misje i cele niedostępne w multiplayerze (np. pościgi na koniach).

 

Akcja gry to alternatywne średniowieczne pole bitwy, na którym naprzeciwko siebie stają trzy frakcje: The Chosen, The Legions i The Warborn. Są one wzorowane na japońskich samurajach, europejskich rycerzach oraz skandynawskich Wikingach. Podczas gry każdą stronę reprezentuje pokaźna liczba wojowników, jednak tylko po czterech z nich jest kontrolowanych przez żywych graczy. Są to jednak bohaterowie o wyjątkowych umiejętnościach, których wykorzystanie może zaważyć na zwycięstwie lub przegranej. Każdą postać charakteryzują inne zdolności i unikatowe cechy - wśród nich można wymienić: wezwanie ostrzału katapult na wskazanym obszarze, tymczasowe zwiększenie skuteczności bojowej szeregowych żołnierzy w okolicy, czy ożywienie w szybkim tempie swoich towarzyszy.

 

Stając po stronie Samurajów staniesz się częścią grupy, która do perfekcji opanowała sztukę przetrwania. Wszystko oczywiście przez to, że historia nie była dla nich zbyt łaskawa - ich kraj został pochłonięty przez ogień i wodę. Na razie w grze możesz spotkać trzy rodzaje samurajów: Orochi - wojowników charakteryzujących się niezwykle odważnym stylem walki i umiejętnościami skutecznego kontrataku, Kensei – mistrzów zmiany stylu walki i dużego zasięgu w zwarciu oraz Shugoki – powolni i niezgrabni, ale mają siłę demona i niezłomną wolę. Wkrótce w grze pojawią się Samorajowie Nobushi.

 

Wybierając rozgrywkę we frakcji Rycerzy dołączysz do organizacji, która ostatnimi czasy zjednoczyła swoje siły i z niezorganizowanej zbieraniny przemieniła się w walecznych wojowników. Do boju popycha ich przekonanie, że większość starożytnych budowli stworzyli ich przodkowie. Pogromcy to rycerze o defensywnym stylu walki i skutecznej obronie. Strażnicy charakteryzują się mniej skomplikowaną strategią i bardziej elastycznym stylem walki. Natomiast Rozjemcy są szybcy, śmiercionośni i ciężko się zorientować o ich obecności. Wkrótce grę urozmaicą Rycerze Egzekutorzy.

 

Wcielając się w Wikingów staniesz po stronie grupy, która po wielu latach nieobecności, tworzenia swojej ojczyzny na nowo, powraca by z powrotem siać postrach wśród przeciwników. Podobnie jak inne frakcje, Wikingowie również dzielą się na trzy obozy. Berserkowie charakteryzują się agresywnym stylem walki i szybkimi atakami o małym zasięgu. Drengrowie to Wikingowie, którzy łatwo oddają potężne ciosy oraz potrafią szybko i skutecznie obezwładnić wroga. Natomiast Dróttinnowie posiadają tarcze, które chronią słabych oraz miecze, które przeszyją każdego, kto wyrządzi krzywdę ich braciom i siostrom. Do Wikingów niedługo dołączą Walkiriowie.

 

Gra wymaga nie tylko umiejętności strategiczno-taktycznych, równie ważna jest zręczność i refleks. Dzięki specjalnej mechanice – Art of Battle - twórcom gry udało się rzetelnie odwzorować style walk bronią białą. W tworzeniu tego nowatorskiego rozwiązania brali udział mistrzowie sztuk walki, a także zawodowi kaskaderzy, którzy podczas sesji motion capture pracowali nad nadaniem akcji realizmu. Cel ten udało się zrealizować dzięki niesamowitemu dopracowaniu detali. Przykładowo: by pokonać przeciwnika w potyczce, znaczenie ma chociażby fakt z której strony bohater trzyma broń przy blokowaniu ataków. Dzięki temu gracz musi być w pełni skoncentrowany i skupiony na grze, a nie tylko bezmyślnie naciskać klawisze.

 

For Honor to gra dla osób oczekujących pochłaniającej rozrywki, która oparta jest na szlifowaniu swoich umiejętności i ciągłym rozwoju. Prezentowane obrazy walki są przedstawione w sposób realistyczny i brutalny, co z pewnością zachwyci maniaków tego typu gier.

Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji

Zaloguj się, żeby dodać opinie.