Proszę czekać...

Football Manager 2020

Football Manager 2020

Dystrybutor: Sports Interactive
Język:


Region: Global
Platforma:
Cena sugerowana: 209.99 zł
Twoja cena: 78.99 zł

lub 331.76 PR

Dostępność: Dostępny
Opis gry

Football Manager 2020 w ofercie na Keye.pl. Klucz należy aktywować na platformie STEAM.Zachowaj gadkę na boisko i wyjdź przez korytarz z szatni do żyjącego, oddychającego świata piłki nożnej z tobą w samym jego centrum. To świat, w którym twoje zdanie się liczy! Ludzie tylko gadają – ale menadżerowie wprowadzają zmiany w życie, a nasi menadżerowie są wyjątkowi. Zamiast problemów widzą nowe możliwości: możliwość wykazania się przed najlepszymi w tej branży, odmienienia losów kariery różnych graczy, zaszczepienia nowej filozofii, pchnięcia zarządu ku nowemu oraz możliwość zakończenia oczekiwania na złoto.

To świat który wynagradza planowanie i wiedzę, ale w przeciwieństwie do innych gier nie ma z góry zaplanowanego zakończenia lub scenariusza – są tylko niekończące się możliwości oraz szanse. Tak więc, jeśli kiedykolwiek przez głowę przebiegła ci myśl „wystarczyłoby to zrobić po mojemu”, to właśnie teraz jest twoja szansa... Przestań tylko gadać i zrób krok naprzód. To, w jaki sposób dotrzesz na szczyt, zależy tylko od ciebie... Ale nie tylko decyzje należą do ciebie – konsekwencje również.

- Załóż swoją siedzibę w 50 największych futbolowych krajach na świecie
- Doglądaj nowej ery sukcesu w jednym z 2500 klubów na każdym poziomie
- Zawieraj kontrakty z najlepszymi i kształtuj przyszłość – szukaj talentów wśród ponad 500 000 prawdziwych graczy oraz członków zespołu
- Twórz swoje taktyki i wcielaj je w życie na treningach
- Kopnij w każdą piłkę dzięki naszemu realistycznemu i jak dotąd najsprawniejszemu silnikowi gry

Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji

Zaloguj się, żeby dodać opinie.