Proszę czekać...

Fishing Sim World

Fishing Sim World

Dystrybutor: Dovetail Games
Język:


Region: Global
Platforma:
Cena sugerowana: 149.99 zł
Twoja cena: 49.99 zł

lub 209.96 PR

Dostępność: Dostępny
Opis gry

Fishing Sim World w ofercie na Keye.pl. Klucz należy aktywować na platformie STEAM.Fishing Sim World to najbardziej realistyczny symulator wszechczasów, który zabierze cię na niezapomnianą wędkarską przygodę do okoła świata. Poczuj skok adrenaliny po schwytaniu bassa wielkogębowego i dreszczyk emocji podczas walki z olbrzymim karpiem czy wielkim szczupakiem! Fishing Sim World idealnie łączy realistyczną fizykę gry z wiernym odwzorowaniem zachowania ryb, zapewniając od samego początku wyjątkowe wędkarskie emocje.

Sprawdź się podczas odkrywania dwóch przepastnych amerykańskich jezior na Florydzie i w północnej części stanu NowyJork. Możesz także odwiedzić pięć miejscw Europie, w tym słynne francuskie jezioro Gigantica Main Lake czy wymagający brytyjski Grand Union Canal.

Poluj na osiemnaście gatunków ryb, korzystając z setek przyborów, w tym licencjonowanego sprzętu największych producentów wędkarskiego świata, takich jak Bass Cat Boats, Rat-L-Trap, Duckett Fishing czy Korda. Posiłkując się systemem nawigacyjnym łodz ioraz sonarem, wyśledź bassa, a potem wybierz odpowiednią taktykę, by go złowić.

Dzięki zaawansowanym systemom SI oraz zachowania ryb każdy gatunek zachowuje się inaczej–ryby reagują na temperaturę wody czy dobór przynęty. Dlatego warto dobrze przemyśleć obraną strategię. Wędkuj w swoim tempie w wybranych warunkach i zmierz się z własnym i możliwościami, aby schwytać najlepszą zdobycz.

Fishing Sim World to esencja ducha rywalizacji w wędkarstwie i gra umożliwiająca udział w zawodach na żywo i walkę z przeciwnikami z całego świata o tytuł mistrza! Do wyboru jest również tryb dla 4 graczy do gry ze znajomymi oraz ranking i połowów w czasie rzeczywistym.

Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji

Zaloguj się, żeby dodać opinie.