Proszę czekać...

Final Fantasy XIV - The Complete Edition

Final Fantasy XIV - The Complete Edition

Dystrybutor: Square Enix
Język:


Region: EU
Platforma:
Cena sugerowana: 149.99 zł
Twoja cena: 99.99 zł

lub 419.96 PR

Dostępność: Chwilowy brak
Opis gry

Final Fantasy XIV - The Complete Edition w ofercie na keye.pl. Klucz aktywuje Final Fantasy XIV - Realm Reborn oraz 30 dni abonamentu i dodatki (Heavensward, Stormblood oraz Shadowbringers).Final Fantasy XIV: Realm Reborn to najnowsza odsłona najpopularniejszej serii gier produkcji firmy Square Enix. Poznaj na nowo uniwersum świata Final Fantasy, tym razem w nowej odsłonie MMORPG.


Zdobądź przyjaciół w bitwie, dosiądź chocobo, lataj statkami powietrznymi i stwórz swoją własną historię w krainie Eorzea. Wyrusz samodzielnie lub skorzystaj z pomocy przyjaciół, aby wypełnić  epickie misje, walczyć z potworami znanymi już z serii Final Fantasy, zdobywaj unikalne umiejętności i uzbrojenie. Wszystkie klasyczne elementy z serii, którą znasz i kochasz czekają! Wyrusz na przygodę swojego życia, aby odmienić los świata Eorzea!

 

Zanurz się w doceniony przez krytyków świat Final Fantasy XIV Online dzięki nowemu, epickiemu rozszerzeniu – Stormblood! Zwiedzaj obszerne, nowe krainy, w tym Ala Mhigo, i jako Wojownik Światła zmierz się z nowym zagrożeniem dla całej Eorzy w setkach nowych questów! Z ponad sześcioma milionami śmiałków na świecie nie było lepszego czasu, by dołączyć do gry!

 

Wyrusz do Ishgard'u - miasta pogrążonego w tysiącletnim konflikcie z potężną smoczą hordą z Dravanian. Czy twoi bohaterowie będą w stanie odkryć pradawne sekrety zakopane głęboko w krwawej historii Ishgard'u? Niebezpieczne czasy wymagają prawdziwych bohaterów. Jedynie Ty jesteś w stanie zakończyć odwieczny konflikt zwany jako Wojna Smoczych Pieśni. Ty zadecyduj czy szala zwycięstwa przechli się ku Wojownikom Światła czy w stronę mroków smoczego królestwa.

Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji

Zaloguj się, żeby dodać opinie.