Proszę czekać...

Fifa Manager 14 Legacy Edition EU

Fifa Manager 14 Legacy Edition EU

Dystrybutor: Bright Future
Język:


Region: EU
Platforma:
Cena sugerowana: 79.99 zł
Twoja cena: 39.99 zł

lub 167.96 PR

Dostępność: Chwilowy brak
Opis gry

Fifa Manager 14 Legacy Edition EU w ofercie na keye.pl. Produkt należy aktywować na platformie ORIGIN.FIFA Manager 14 to nowa odsłona popularnej serii menadżerów piłkarskich od Electronic Arts. Gra dostępna jest w wydaniu Legacy Edition. Oznacza to, że znajdziemy w niej całą zawartość z FIFA Manager 13, aktualne składy drużyn, stroje i statystyki piłkarzy bez nowych trybów i zmian w mechanice rozgrywki. 

 

Opisywana produkcja stawia przed graczem mnóstwo obowiązków. Jako menadżer drużyny piłkarskiej staramy się zrobić wszystko, by wygrywać kolejne mecze i zdobywać upragnione puchary. Do naszych obowiązków należy ustalanie taktyki, wyjściowej jedenastki, a nawet rozbudowa obiektów znajdujących się w okolicach stadionu. W grze znajdziemy 1000 licencjonowanych klubów, 70 licencjonowanych lig z całego świata i ponad 36 tysięcy piłkarzy. 

 

Co ciekawe, rozpoczynając rozgrywkę w grze FIFA Manager 14 mamy natychmiastowy dostęp do kilkudziesięciu rozmaitych funkcji i celów biznesowych, które w poprzednich odsłonach serii były początkowo zablokowane i musieliśmy uzyskać do nich dostęp wraz z postępami w rozgrywce. Producent postanowił jednak znieść to ograniczenie i możemy z nich skorzystać od razu.

Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji
Wymagania systemowe
Procesor: Intel Pentium 4 3,00 GHz / AMD Athlon 64 2,00 GHz
Karta graficzna: NVIDIA GeForce 6800 GT 256 MB / ATI Radeon 9800 SE 128 MB
Pamięć RAM: 1 GB (1,5 GB Windows Vista / 7)
System: Windows XP/Vista/7

Zaloguj się, żeby dodać opinie.