Proszę czekać...

FIFA 23

FIFA 23

Dystrybutor: EA Sports
Język:


Region: EU
Platforma:
Cena sugerowana: 149.99 zł
Twoja cena: 92.99 zł

lub 390.56 PR

Dostępność: Dostępny
Opis gry

FIFA 23 w ofercie na Keye.pl. Klucz należy aktywować na platformie ORIGIN.Gra EA SPORTS™ FIFA 23 wnosi na boisko jeszcze więcej energii i realizmu piłki nożnej. Dzięki rozbudowie technologii HyperMotion2, uzyskanej dzięki dwa razy większej bazie motion capture, w każdym meczu zobaczysz więcej autentycznych animacji niż kiedykolwiek przedtem.

Zagraj w najważniejszych turniejach piłkarskich, w tym w nadchodzących pucharach mistrzostw świata (FIFA World Cup™) mężczyzn i kobiet. Po raz pierwszy w historii serii FIFA 23 będzie można zagrać w kobiecymi zespołami klubowymi, gdzie również wykorzystano animację HyperMotion2. Dodatkowo wprowadziliśmy wiele funkcji crossplay, które ułatwią grę ze znajomymi.

Poznaj nowy sposób gry i budowania zespołu marzeń dzięki Chwilom FUT i przebudowanym systemie zgrania w FIFA Ultimate Team™ albo spełnij swoje piłkarskie aspiracje w trybie kariery i zdefiniuj swoją osobowość jako piłkarz lub zarządzaj największymi sławami jako menedżer.

W VOLTA FOOTBALL i wirtualnych klubach wprowadzamy na boisko więcej opcji wyrażenia swojej osobowości dzięki nowym możliwościom personalizacji oraz ulepszonej rozgrywce ulicznej i stadionowej. Niezależnie od wybranego trybu, w FIFA 23 znajdziesz ponad 19 000 wiernie odtworzonych piłkarzy, przeszło 700 zespołów, więcej niż 100 stadionów i ponad 30 lig – w tym UEFA Champions League i Premier League.

Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji

Zaloguj się, żeby dodać opinie.