Proszę czekać...

FIFA 22 - Ultimate Edition

FIFA 22 - Ultimate Edition

Dystrybutor: EA Sports
Język:


Region: Global
Platforma:
Cena sugerowana: 349.99 zł
Twoja cena: 199.99 zł

lub 839.96 PR

Dostępność: Dostępny
Opis gry

FIFA 22 - Ultimate Edition w ofercie na Keye.pl. Klucz należy aktywować na platformie ORIGIN.


- Niewymiennego piłkarza „Obiecujące transfery” w FUT
- 4600 FIFA Points
- Piłkarza z pierwszej drużyny tygodnia FUT
- Kyliana Mbappé na wypożyczeniu na 5 meczów FUT
- Ambasadora FUT do wyboru na 3 mecze wypożyczenia w FUT
- Uzdolnionego wychowanka w trybie kariery (miejscowy junior z potencjałem klasy światowej)Powered by Football™ – EA SPORTS™ FIFA 22 jeszcze bardziej przybliża grę do tego, co widzimy na prawdziwych boiskach, dzięki fundamentalnym ulepszeniom w rozgrywce i nowemu sezonowi innowacji we wszystkich trybach.

Nowe cechy rozgrywki w grze FIFA 22 dają większą przewidywalność w zachowaniu bramkarzy, aby można było mieć większe zaufanie do ostatniej instancji na boisku, wprowadzają nową fizykę piłki oraz system nagłego zrywania się do biegu lepiej oddający przyśpieszenie najszybszych piłkarzy, a także dodają nowe taktyki ofensywne pozwalające przejąć kontrolę nad sposobem gry zespołu. W trybie kariery możesz spełnić swoje piłkarskie marzenia, stworzyć własny klub od podstaw i poprowadzić go do chwały.

VOLTA FOOTBALL nagradza za popisową grę dzięki przebudowanej rozgrywce. Do tego wprowadzamy nowe sposoby zabawy i robienia postępów w kolejnych sezonach. Połącz siły z innymi w wirtualnych klubach, w których rozbudowaliśmy możliwości personalizacji zespołu i przebudowaliśmy system postępów, dzięki czemu każdy będzie miał pełną kontrolę nad kierunkiem rozwoju swojej wirtualnej gwiazdy.

W FIFA Ultimate Team™ powitamy ponownie wybranych spośród najsłynniejszych piłkarzy w postaci Bohaterów FUT. Dodatkowo zmieniliśmy strukturę rozgrywek online, żeby łatwiej było rywalizować z innymi graczami. Jakkolwiek lubisz grać, wszędzie znajdziesz niezrównany realizm – ponad 17 000 piłkarzy z przeszło 700 zespołów i ponad 30 lig, w tym UEFA Champions League, CONMEBOL Libertadores i nowe rozgrywki UEFA Europa Conference League – dostępne tylko w FIFA 22.

Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji

Zaloguj się, żeby dodać opinie.