Proszę czekać...

FIFA 21 PS4 / PS5 PL

FIFA 21 PS4 / PS5 PL

Dystrybutor: EA Sports
Język:


Region: PL
Platforma:
Cena sugerowana: 299.99 zł
Twoja cena: 149.99 zł

lub 629.96 PR

Dostępność: Dostępny
Opis gry

FIFA 21 w ofercie na Keye.pl. Klucz należy aktywować na platformie PSN na konsoli PS4 lub PS5. Uwaga! Aktywacja wyłącznie na kontach PL!Liga Mistrzów i Europy. Premier League z nowy stadionem Leeds United i LaLiga Santander z obiektem Osasuny. CONMEBOL Libertadores i Sudamericana z areną Boca Juniors. Beton w Mediolanie i nowoczesna kopuła w Dubaju w trybie Volta. No i oczywiście licencjonowana Ekstraklasa – gra FIFA 21 jest globalna!

REALIZM ROZGRYWKI - Gracze proszą – EA Sports słucha. W FIFA 21 wprowadzono kierunkowe podania i biegi po przekazaniu futbolówki, a także strzały główką „do celu”. System blokowania jest bardziej precyzyjny, a reakcje zawodników szybsze. Wisienka na torcie: autentyczne kolizje i lepsze animacje – wyższy poziom realizmu.

TRYB RYWALIZACJI - Pokonujesz „komputer” na poziomie legendarnym i Ultimate? Teraz możesz włączyć tryb rywalizacji – sztuczna inteligencja poprowadzi przeciwnika, jakby sterował nim zawodowiec. To oznacza finezyjne i skuteczne wykorzystanie sztuczek, dryblingów, strategii. FUT Squad Battle jeszcze nie było takim wyzwaniem!

CZAS KARIERY - Dla wielu to najważniejsza zmiana. W trybie kariery FIFA 21 rozbudowano opcje ligowe, kontraktowe, finansowe i transferowe. Wraz ze sztuczną inteligencją gra się rozwija zarówno w strefie menedżerskiej, jak i automatyki rozgrywki – oczekuj świadomych decyzji piłkarzy w kryciu, podawaniu czy dryblingu.

ULTIMATE, CZYLI OSTATECZNY - Kooperacja FIFA Ultimate Team to innowacyjny sposób rywalizacji. Łącząc siły ze znajomymi w Division Rivals lub Squad Battles, zdobędziesz nagrody za wspólną grę i cotygodniowe postępy. W ulepszonym trybie FUT w FIFA 21 zmodernizujesz klub także wizualnie, pracując na prezencją swojej drużyny i stadionu.

PODWÓRKOWA VOLTA - Martwiłeś się, że wprowadzona przed rokiem szybka i efektowna piłka podwórkowa zniknie z FIFA 21? Niepotrzebnie – tryb Volta uległ rozbudowaniu. Volta Squads to gra nawet z trzema znajomymi, cotygodniowe wydarzenia i rankingi. Wrażenia zapewni nowa motoryka – zwinny drybling i skuteczne blokowanie.

Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji

Zaloguj się, żeby dodać opinie.