Proszę czekać...

FIFA 18 EU

FIFA 18 EU

Dystrybutor: EA Sports
Język:


Region: EU
Platforma:
Cena sugerowana: 269.99 zł
Twoja cena: 139.99 zł

lub 587.96 PR

Dostępność: Chwilowy brak
Opis gry

FIFA 18 EU w ofercie na Keye.pl. Klucz należy aktywować na platformie ORIGIN.Wykorzystująca silnik Frostbite™ gra EA SPORTS™ FIFA 18 zaciera granicę między światem wirtualnym a prawdziwym i ożywia zawodników, zespoły i atmosferę tego wspaniałego sportu. Tegoroczna odsłona to największy krok naprzód w rozwoju technicznym serii. Technologia Real Players Motion to nowy system animacji poprawiający precyzję sterowania i doskonale odwzorowujący osobowość zawodników – teraz Cristiano Ronaldo i inni najlepsi piłkarze zachowują się i poruszają tak, jak na prawdziwych boiskach.

 

Sterowanie piłkarzami połączone z nowymi stylami gry zespołów i systemem ustawiania się na boisku dają narzędzia do tworzenia emocjonujących chwil, które rozgrzewają do czerwoności areny piłkarskie na całym świecie. Gra zabierze Cię również w podróż z Aleksem Hunterem, który powraca z nowymi przygodami w gwiazdorskiej obsadzie z Cristiano Ronaldo i innymi gwiazdami europejskiej piłki.

 

Do trybu FIFA Ultimate Team™ wkraczają IKONY FUT z Ronaldo Nazário i innymi legendami futbolu, po raz pierwszy w FIFA 18 na PlayStation 4, Xbox One i PC. Gra jest lokalizowana w j. polskim i zawiera komentarz meczowy w wykonaniu D. Szpakowskiego i J. Laskowskiego.

Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji

Zaloguj się, żeby dodać opinie.