Proszę czekać...

Fallout: New Vegas - Ultimate Edition

Fallout: New Vegas - Ultimate Edition

Dystrybutor: Obsidian Entertainment
Język:


Region: Global
Platforma:
Cena sugerowana: 69.99 zł
Twoja cena: 49.99 zł

lub 209.96 PR

Dostępność: Dostępny
Opis gry

Fallout: New Vegas - Ultimate Edition w ofercie na Keye.pl. Klucz należy aktywować na platformie STEAM.Fallout: New Vegas - Wydanie Kompletne to pakiet zawierający podstawową wersję wysoko ocenianej gry RPG zatytułowanej Fallout: New Vegas oraz sześć dodatków: Krwawa Forsa, Szczere Serca, Smutki Starego Świata, Droga Przez Pustkowia, Wyposażenie Kuriera i Arsenał Zbrojmistrzów.

Fallout: New Vegas jest dziełem studia Obsidian Entertainment znanym z Star Wars: Knights of the Old Republic II - The Sith Lords, Neverwinter Nights II i wielu innych, głośnych tytułów. Kolejna odsłona bestsellerowej i zarazem kultowej serii przenosi nas do postapokaliptycznego świata, gdzie ma miejsce konflikt pomiędzy mieszkańcami New Vegas i frakcjami New California Republic i Caesars Legion. Wcielamy się w bohatera, który cudem uniknął śmierci i został uratowany przez robota.

Fallout: New Vegas pozwala obserwować eksplorowany świat z perspektywy pierwszej lub trzeciej osoby. Na naszej drodze spotkamy zarówno wrogo nastawionych mieszkańców i stwory, którym będziemy musieli stawić czoła, jak również przyjaznych NPC-ów, z którymi przeprowadzimy mniej lub bardziej rozbudowane dialogi. Gra zawiera system walki o nazwie V.A.T.S. pozwalający skorzystać z pauzy i sprawdzić, jakie obrażenia zadamy atakując przeciwnika w określone partie ciała, a następnie wybrać jedną z nich.

Krwawa Forsa wzbogaca podstawową wersję gry Fallout: New Vegas o misję kooperacyjną polegającą na poszukiwaniu skarbu Kasyna Sierra Madre. Szczere Serca to wyprawa do Parku Narodowego Zion. Smutki Starego Świata przenoszą nas na pustynię Mojave, gdzie ratujemy naukowców Think Tank. Droga Przez Pustkowia rozgrywa się w kanionach Rozpadliny i uzupełnia jeden z questów pobocznych z głównego wątku fabularnego.

Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji
Wymagania systemowe
Procesor: 2.53GHz Pentium 4 / Athlon XP 2500+
Karta graficzna: GeForce 6800 GS / Radeon X850
Pamięć RAM: 1 GB
Hdd: 10 GB
System: Windows XP

Zaloguj się, żeby dodać opinie.