Proszę czekać...

F1 23

F1 23

Dystrybutor: Codemasters
Język:


Region: GLOBAL
Platforma:
Cena sugerowana: 299.99 zł
Twoja cena: 229.99 zł

lub 965.96 PR

Dostępność: Chwilowy brak
Opis gry

F1 23 w ofercie na Keye.pl. Klucz należy aktywować na platformie ORIGIN - EA APP.F1 23 to licencjonowany symulator wyścigów Formuły 1, który stanowi czternastą odsłonę serii tworzonej przez studio Codemasters. Jest to zarazem trzecia gra z cyklu wydana przez firmę Electronic Arts po przejęciu przez nią dewelopera.

Trafiamy do nowo awansowanego do Formuły 1 fikcyjnego zespołu Konnersport Racing Team, w którym spotkali się bohaterowie opowieści z poprzedniej gry i niegdysiejsi rywale: Aiden Jackson oraz Devon Butler. Dołącza do nich siostra Devona, Callie Mayer – pierwsza kobieta, która zdobyła mistrzostwo świata w klasie F2, a teraz ma chrapkę na powtórzenie tego wyczynu na najwyższym szczeblu motosportu.

Rozgrywka w serii F1 ma symulacyjno-zręcznościowy charakter. Tak jak w poprzednich odsłonach, fundamentem gry jest kariera (obok trybu fabularnego), w której startujemy w barwach jednego z rzeczywistych zespołów uczestniczących w rywalizacji w sezonie 2023 lub stajemy na czele własnej drużyny.

F1 23 oferuje zabawę zarówno jedno-, jak i wieloosobową. Ta druga odbywa się przez sieć lub na podzielonym ekranie.

Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji

Zaloguj się, żeby dodać opinie.