Proszę czekać...

F1 2019

F1 2019

Dystrybutor: Codemasters
Język:


Region: EU
Platforma:
Cena sugerowana: 219.99 zł
Twoja cena: 109.99 zł

lub 461.96 PR

Dostępność: Dostępny
Opis gry

F1 2019 w ofercie na Keye.pl. Klucz należy aktywować na platformie STEAM.F1® 2019 to najambitniejszy tytuł z serii F1® w historii Codemasters. Gra F1® 2019 zawiera wszystkie oficjalne zespoły, kierowców i 21 torów z sezonu 2019. W tym roku rozgrywkę wzbogacono o serię F2™, umożliwiając rywalizację w sezonie 2018 z udziałem takich kierowców, jak George Russell, Lando Norris oraz Alexander Albon.

 

W grze położono większy nacisk na jakość graficzną. Otoczenie zostało znacząco udoskonalone, a tory tętnią życiem jak nigdy wcześniej. Wyścigi rozgrywane po zmroku zostały całkowicie zmodyfikowane, co umożliwiło zwiększenie poziomu realizmu. Jednocześnie lepszy dźwięk i wzbogacona warstwa wizualna transmisji F1® dodają jeszcze większej autentyczności we wszystkich elementach weekendu wyścigowego.

 

- NOWOŚĆ – Zacznij karierę od F2™ – przed rywalizacją w Mistrzostwach F1® zdobądź reputację i pokonaj wszystkich rywali w niższej klasie wyścigowej.
- NOWOŚĆ – Stwórz własne barwy i spróbuj sił w wyzwaniach tygodnia lub sieciowych ligach. Sprawdź się w starciu z najlepszymi w ramach F1® Esports.
- USPRAWNIENIA – Podziwiaj swoje zwycięstwa i dziel się nimi dzięki automatycznym powtórkom. Nowy system oświetlenia nocnego i oficjalny branding F1® dodają grze jeszcze większego realizmu.

Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji

Zaloguj się, żeby dodać opinie.