Proszę czekać...

Europa Universalis IV

Europa Universalis IV

Dystrybutor: Paradox
Język:


Region: EU
Platforma:
Cena sugerowana: 120.00 zł
Twoja cena: 48.99 zł

lub 205.76 PR

Dostępność: Dostępny
Opis gry

Europa Universalis IV w ofercie na keye.pl . Produkt należy aktywować na platformie STEAM.Paradox Development Studio wraca z czwartą częścią gry, która zdefiniowała na nowo gatunek Grand Strategy.
Europa Universalis IV daje kontrolę nad państwem prowadzonym przez lata w celu utworzenia potężnego imperium. Grę cechuje niezwykła wolność w sposobie rządzenia, a także głębia i niezwykła dokładność historyczna.
 

Cechy gry:

  • Podejmuj własne decyzje - kierowanie narodem jest elastyczne: wybierz własną formę rządów, strukturę społeczeństwa, politykę handlową i wiele więcej. Możliwości są nieograniczone.
  • Poznaj nowy system władzy królewskiej, w której funkcjonowanie państwa uzależnione jest od charakteru króla. Twoim królem jest wojownik? Zatem szykuj się na wojnę.
  • Zobacz, jak historia rozgrywa się na nowo: rozgrywka toczy się na przestrzeni ponad 300 lat na topograficznych mapach w pełnym 3D. Prowadź do zwycięstwa dowolny z 250 krajów istniejących w tamtym okresie.
  • Zupełnie nowy system handlu, dodający grze nowego wymiaru. Obejmij kontrolę nad kluczowymi portami i wzmocnij je potężną flotą, aby zwiększać swoje bogactwo.
  • Użyj swoich zdolności dyplomatycznych: koalicje, groźby, wojny, podżeganie do rewolucji.
  • Tryb multiplayer: walcz przeciwko znajomym lub wypróbuj tryb kooperacji pozwalający kilku graczom wspólnie kontrolować jedno państwo.
Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji
Wymagania systemowe
Procesor: Pentium IV 2.4 GHz
Karta graficzna: GeForce 8800 GT
Pamięć RAM: 2 GB
Hdd: 2 GB
System: Windows XP/Vista/7/8

Zaloguj się, żeby dodać opinie.