Proszę czekać...

Europa Universalis IV: El Dorado DLC

Europa Universalis IV: El Dorado DLC

Dystrybutor: Paradox Development Studio
Język:


Region: Global
Platforma:
Cena sugerowana: 69.99 zł
Twoja cena: 29.99 zł

lub 125.96 PR

Dostępność: Dostępny
Opis gry

Europa Universalis IV: El Dorado DLC w ofercie na Keye.pl. Produkt należy aktywować na platformie STEAM.Dodatek DLC El Dorado wymaga do działania podstawowej edycji gry Europa Universalis IV.

 

El Dorado to piąty dodatek do gry Europa Universalis IV wprowadzający do rozgrywki podboje, creda oraz odkrycia charakterystyczne dla Epoki Odkryć. Punktem centralnym najnowszego dodatku jest Nation Designer, który pozwala na dostosowywanie nacji początkowej w kampanii i jeszcze bardziej udoskonala już i tak niemal nieograniczoną możliwość rozgrywania ponownie gry Europa Universalis IV.

 

Ten dodatek koncentrujący się na obszarach Ameryki Środkowej i Południowej wprowadza nowe religie, podczas gdy wpływowe teatry odkrywania wyzwą cię na pojedynek za sprawą nowych decyzji godnych króla lub zdobywcy. Jako Aztekowie, poddaj Równinę Meksykańską swoim rządom, ale zapewnij sobie wystarczającą liczbę królów-wasali, by poświęcić ich twoim rozgniewanym bogom. Jako Europejczycy, wkraczaj coraz głębiej w dżungle Amazonki, podążając za plotkami o zaginionych miastach i magicznych fontannach.

 

Główne cechy:

  • Bogaty edytor Nation Designer daje ci nowe opcje startowe dla twoich rozgrywek, w tym narodowe idee oraz własnych monarchów.
  • Doświadcz nowych religii Nahuatl, Inti oraz Mayan z krwawymi ofiarami lub Kultem Słońca.
  • Wysyłaj swoich konkwistadorów w poszukiwaniu Siedmiu Miast ze Złota, lub twojego odkrywcę z misją eksploracji dookoła świata.
  • Floty Złota mogą przewozić bogactwo Nowego Świata z powrotem do Europy, oraz mogą być brane na cel przez twoje floty piratów.
  • Wykorzystaj swoje floty handlowe, by polować na niebezpiecznych piratów.
  • Utrzymuj dobre relacje z papieżem, aby móc otrzymać kawałek świata tylko dla siebie dzięki Traktatowi z Tordesillas.
Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji

Zaloguj się, żeby dodać opinie.