Proszę czekać...

Euro Truck Simulator

Euro Truck Simulator

Dystrybutor: SCS Software
Język:


Region: EU
Platforma:
Cena sugerowana: 19.99 zł
Twoja cena: 9.99 zł

lub 41.96 PR

Dostępność: Dostępny
Opis gry

Euro Truck Simulator w ofercie na keye.pl . Klucz należy aktywować na platformie STEAM.Euro Truck Simulator to produkcja od firmy SCS Software, w której możemy usiąść za sterami wielkich samochodów ciężarowych.

Codziennie przez Europę suną tysiące ciężarówek. Przewożą tony towarów między krajami i miastami. Ich rola jest tak wielka, że bez nich europejską gospodarkę dotknąłby paraliż. Wysiłek kierowców jest wynagradzany, ale koszty zakupu i utrzymania ciężarówki małe nie są.
Euro Track Simulator to symulator ciężarówki. Pokierujesz w niej pojazdem, który przewozi tony różnorakich towarów, od zabawek po ubrania. Twoim zadaniem będzie dostarczenie ładunku na czas, z jednego europejskiego miasta do drugiego. W ten sposób zarobisz pieniądze na rozwój swojej firmy.
Choć gra jest symulatorem, to model jazdy jest prosty i przyjemny. Nie musisz perfekcyjnie radzić sobie z wielotonowym pojazdem, aby czerpać radość z gry, co jednak nie oznacza, że zabawa będzie łatwa. Zwracaj uwagę na stan techniczny swojego pojazdu, ilość paliwa, a także zmęczenie - w końcu zaśnięcie za kierownicą może być bardzo niebezpieczne.

Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji
Wymagania systemowe
Procesor: 2.4 GHz
Karta graficzna: 256 MB
Pamięć RAM: 1 GB
Hdd: 2 GB
System: Windows XP

Zaloguj się, żeby dodać opinie.