Proszę czekać...

Euro Truck Simulator 2

Euro Truck Simulator 2

Dystrybutor: SCS Software
Język:


Region: EU
Platforma:
Cena sugerowana: 90.00 zł
Twoja cena: 69.99 zł

lub 293.96 PR

Dostępność: Dostępny
Opis gry

Euro Truck Simulator 2 w ofercie na keye.pl. Klucz należy aktywować na platformie STEAM.Euro Truck Simulator 2 to druga odsłona symulatora, w którym zasiadamy za sterami potężnych samochodów ciężarowych. Za produkcję odpowiada studio SCS Software.

Fabryki produkują, a sklepy sprzedają towary. Tylko zanim produkty trafią z hal fabrycznych na półki sklepowe, to ktoś musi je przewieźć. Dlatego codziennie przez drogi suną tysiące ciężarówek. Ich kierowcy całe dnie spędzają w trasie, aby na czas dostarczyć towary.

Euro Truck Simulator 2 to symulator samochodu ciężarowego. Po zakupie pojazdu uderzasz w trasę, aby wykonać pierwsze zlecenia. Zarobione pieniądze wydasz na bieżące utrzymanie samochodu i odłożysz na dalsze zakupy, choćby markowych ciężarówek od Scanii, MAN-a i Renault.
Druga część jest znacznie rozbudowana od pierwszej. Znajdziesz w niej 60 miast i przemierzysz kilometry dróg. W czasie swoich wojaży po Europie natkniesz się na wiele sławnych miejsc jak tunel pod Kanałem La Manche. Dużej poprawie uległy model jazdy i oprawa graficzna.

Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji
Wymagania systemowe
Procesor: Core 2 Duo 2.2 GHz
Karta graficzna: GeForce 6800
Pamięć RAM: 2 GB
Hdd: 1.2 GB
System: Windows XP/Vista/7

Zaloguj się, żeby dodać opinie.