Proszę czekać...

ESET Smart Security (1 PC / 1 Rok)

ESET Smart Security (1 PC / 1 Rok)

Dystrybutor: ESET
Język:


Region: Global
Platforma:
Cena sugerowana: 249.99 zł
Twoja cena: 89.99 zł

lub 377.96 PR

Dostępność: Chwilowy brak
Opis gry

ESET Smart Security (1 PC / 1 Rok) w ofercie na Keye.pl. Klucz należy aktywować na oficjalnej stronie.Ciesz się bezpieczeństwem w sieci z nagradzaną ochroną od ESET. Legendarna technologia wykrywania ESET daje Twojemu komputerowi szybką i potężną ochronę przed zagrożeniami - niezależnie od tego, czy korzystasz z sieci do pracy lub rozrywki.

Chroń swój świat w sieci - Funkcje antywirus i antyspyware oparte na legendarnej technologii ESET NOD32® ochronią Twoją maszynę przed wszelkimi zagrożeniami. Z kolei anti-phishing zabezpieczy Cię przed wyłudzaniem danych na odwiedzanych stronach internetowych.

Chroń swoją prywatność - Powstrzymaj hakerów przed kradzieżą Twoich loginów i haseł. Bezpiecznie korzystaj z bankowości internetowej. Chroń swoje dzieci przed niebezpiecznymi treściami z sieci.

Anti-Theft - Zabezpiecz swój komputer na wypadek kradzieży lub zgubienia. W razie straty zlokalizuj utracone urządzenie na mapie i zidentyfikuj nowego „właściciela” za pośrednictwem kamery wbudowanej w laptop.

Niezauważalne działanie - ESET NOD32 Antivirus działa niezauważalnie dla Ciebie i Twojego komputera, pozostawiając wolne zasoby dla innych programów. Dzięki zastosowaniu trybu oszczędzania baterii dłużej przeglądaj strony internetowe na swoim laptopie. Ciesz się ulubioną grą lub filmem bez zakłóceń za sprawą Trybu gier.

Zainstaluj i zapomnij lub dostosuj ustawienia - Ciesz się natychmiastową i pełną ochroną programu za pomocą domyślnych ustawień lub skonfiguruj je po swojemu używając Ustawień dla Zaawansowanych Użytkowników. Dostosuj czas oraz zakres skanowania do własnych potrzeb.

Zabezpiecz swoje dane - Szyfruj pliki i nośniki danych (np. dyski USB) - zapobiegaj w ten sposób negatywnym skutkom ich zgubienia lub kradzieży. Generuj i bezpiecznie przechowuj hasła, z których korzystasz w Internecie.

Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji

Zaloguj się, żeby dodać opinie.