Proszę czekać...

ESET Cyber Security (1 MAC / 1 Rok)

ESET Cyber Security (1 MAC / 1 Rok)

Dystrybutor: ESET
Język:


Region: Global
Platforma:
Cena sugerowana: 129.99 zł
Twoja cena: 79.99 zł

lub 335.96 PR

Dostępność: Dostępny
Opis gry

ESET Cyber Security (1 MAC / 1 Rok) w ofercie na Keye.pl. Klucz należy aktywować na oficjalnej stronie.Ciesz się bezpieczeństwem w sieci z nagradzaną ochroną od ESET. Legendarna technologia wykrywania ESET daje Twojemu komputerowi szybką i potężną ochronę przed zagrożeniami - niezależnie od tego, czy korzystasz z sieci do pracy lub rozrywki.

Chroń swój świat w sieci - Funkcje antywirus i antyspyware oparte na legendarnej technologii ESET NOD32® ochronią Twoją maszynę przed wszelkimi zagrożeniami. Z kolei anti-phishing zabezpieczy Cię przed wyłudzaniem danych na odwiedzanych stronach internetowych.

Zachowaj pełną moc komputera - ESET ma niemal niezauważalny wpływ na wydajność pracy, zostawiając większość mocy obliczeniowej komputera Twoim programom codziennego użytku. Dzięki temu grasz, pracujesz i przeglądasz sieć bez żadnych spowolnień.

Zainstaluj i zapomnij lub dostosuj ustawienia - Ciesz się natychmiastową i pełną ochroną programu za pomocą domyślnych ustawień lub skonfiguruj je po swojemu używając Ustawień dla Zaawansowanych Użytkowników. Dostosuj czas oraz zakres skanowania do własnych potrzeb.

Wszystkie składniki ochrony, których potrzebujesz:
- Antywirus i antyspyware
- Skanowanie w chmurze
- Kontrola nośników wymiennych
- Anty-phishing
- Znikomy wpływ na system

Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji

Zaloguj się, żeby dodać opinie.