Proszę czekać...

Enemy Front

Enemy Front

Dystrybutor: CI Games
Język:


Region: Global
Platforma:
Cena sugerowana: 24.99 zł
Twoja cena: 19.99 zł

lub 83.96 PR

Dostępność: Dostępny
Opis gry

Enemy Front w ofercie na Keye.pl. Klucz należy aktywować na platformie STEAM.Enemy Front to pierwszoosobowa strzelanina autorstwa polskiego studia CI Games, znanego chociażby z cyklu Sniper: Ghost Warrior. Gra została przygotowana z myślą o komputerach osobistych i konsolach nowej generacji, a producent postanowił ponownie wykorzystać znaną technologię, CryEngine. 

Jako amerykański korespondent wojenny, Robert Hawkins, wespół z członkami ruchu oporu walczysz z nazistami podczas II wojny światowej. Trafiacie między innymi do Francji, Niemczech oraz Norwegii. Dla rodzimych graczy atrakcją z pewnością będą fragmenty rozgrywane w Polsce w trakcie Powstania Warszawskiego. Zdaniem twórców kampania fabularyzowana wystarczy na około dziesięć godzin zabawy. Po ujrzeniu napisów końcowych zabawa trwa dalej – swoich sił można spróbować w trybie wieloosobowym rywalizując z jedenastoma innymi śmiałkami. 

Enemy Front oferuje poziomy o otwartej strukturze zamiast mocno oskryptowanych misji. Możemy zatem dotrzeć do celu różnymi ścieżkami, dostosowując styl gry do własnych upodobań (nie tylko strzelając, ale i atakując wroga z zaskoczenia). Aby tego dokonać trzeba obserwować zachowanie przeciwników, zmieniać taktykę i korzystać z różnych rodzajów broni, wśród których nie brakuje najbardziej znanych karabinów czy też pistoletów.

Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji
Wymagania systemowe
Procesor: 2 GHz - Intel Core 2 Duo 2 / AMD Athlon 64 x2
Karta graficzna: 512 MB VRAM - NVidia 8800GT
Pamięć RAM: 3 GB RAM
Hdd: 10 GB
System: Windows XP / Vista / Windows 7
Inne: Połaczenie internetowe

Zaloguj się, żeby dodać opinie.