Proszę czekać...

Endzone: A World Apart

Endzone: A World Apart

Dystrybutor: Gentlymad Studios
Język:


Region: Global
Platforma:
Cena sugerowana: 109.99 zł
Twoja cena: 59.99 zł

lub 251.96 PR

Dostępność: Dostępny
Opis gry

Endzone: A World Apart w ofercie na Keye.pl. Klucz należy aktywować na platformie STEAM.Uwaga - Early Access: gra jest oferowana w formie wczesnego dostępu, nie została jeszcze ukończona i do momentu pełnego wydania może ulec zmianom.

Endzone: A World Apart to strategia ekonomiczna z gatunku city builderów osadzona w postapokaliptycznej wizji przyszłości. Kiedy w 2021 roku terroryści wysadzili reaktory jądrowe na całym świecie, ludzka cywilizacja legła w gruzach. Ocaleli tylko nieliczni, którzy zdążyli dotrzeć do podziemnych schronów Endzone. Dopiero po 150 latach ludzkość odważyła się wyjść na powierzchnię, zmienioną przez nuklearny kataklizm. Gracze wcielają się w przywódcę ocalałych, a ich zadaniem jest stworzenie sprawnie funkcjonującej osady.

Rozgrywka w Endzone: A World Apart nie różni się zbytnio od schematu, który mieliśmy okazję poznać w innych city builderach. Tworzymy więc bazę korzystając z ponad 30 dostępnych budynków i staramy się zaspokoić najważniejsze potrzeby mieszkańców. W międzyczasie musimy zadbać o stały dopływ surowców niezbędnych do funkcjonowania osady, jak również o przydzielanie naszym ludziom zadań i obowiązków. Z czasem zaczynamy też wysyłać wyprawy w niezbadane zakamarki postapokaliptycznego świata w poszukiwaniu cennych artefaktów, a w każdej chwili możemy być zmuszeni do podjęcia decyzji, które zadecydują o życiu lub śmierci osadników.

Jednakże świat po nuklearnej katastrofie jest o wiele mniej przyjaznym miejscem, niż typowe metropolie rodem z SimCity czy Cities: Skylines. Naszej osadzie zagrażają gwałtowne zmiany klimatu: nagłe susze, burze piaskowe, trujące deszcze itp. Co więcej, nawet po 150 latach poziom promieniowania pozostaje wysoki, co utrudnia uprawę roli. Każde pole ma osobne wartości skażenia radioaktywnego oraz wilgoci, które zmieniają się m.in. wskutek opadów. W tej sytuacji liczy się sprawne planowanie (w tym zbieranie zapasów żywności), ale nie obejdzie się też bez odrobiny szczęścia. (Źródło: www.gry-online.pl)

Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji

Zaloguj się, żeby dodać opinie.