Proszę czekać...

Endless Space 2

Endless Space 2

Dystrybutor: AMPLITUDE Studios
Język:


Region: Global
Platforma:
Cena sugerowana: 149.99 zł
Twoja cena: 35.99 zł

lub 151.16 PR

Dostępność: Dostępny
Opis gry

Endless Space 2 w ofercie na Keye.pl. Klucz należy aktywować na platformie STEAM.Endless Space 2 pozwoli ci wcielić się w fascynującą rolę przywódcy prowadzącego cywilizację stawiającą pierwsze kroki w zimnej otchłani kosmosu. Będziesz badać tajemnicze układy gwiezdne, odkrywać sekrety pradawnych ras, rozwijać zaawansowane technologie o niewyobrażalnej mocy, oraz, rzecz jasna, napotykać nowe formy życia, by je zrozumieć, pozyskać lub podbić.

 

Twoja historia rozwija się w galaktyce, która była dawniej skolonizowana przez lud znany jako Bezkreśni, którzy wznieśli się i upadli eony temu. Pozostałości po nich to mistyczne ruiny, potężne artefakty, oraz tajemnicza, niemal magiczna substancja znana jako Pył.

 

- ODKRYWAJ Nieskończone uniwersum - Nowy system Generatora Galaktyki został całkowicie przebudowany, by zapewnić unikatowe układy gwiezdne i osobliwości do zbadania, zróżnicowane typy planet do skolonizowania, dobra luksusowe i zasoby strategiczne do wyeksploatowania, tajemnice Pyłu i nowe formy życia do zawładnięcia, oraz szereg dziwnych kosmicznych anomalii do zwalczenia.

- ROZWIŃ się ponad nieznane - Zdobywaj nowe systemy poprzez zakładanie posterunków, i rozwijaj swoje planety w przerażające gwiezdne fortece lub wspaniałe utopie pełne cudów. Trenuj swoich bohaterów, by stali się admirałami flotylli, gubernatorami systemów lub wpływowymi senatorami zdolnymi poprowadzić twoją ludność i pozwolić twojej galaktycznej cywilizacji rozkwitnąć.

- WYKORZYSTAJ każdą możliwość - Zbieraj Pył, dobra luksusowe i zasoby strategiczne, które możesz wymieniać na inne na targowisku, badaj niesamowite nowe technologie, i bądź zawsze o krok przed rywalami dzięki korporacjom handlowym oraz subtelnej dyplomacji.

- ZLIKWIDUJ wszelki opór - Projektuj swoje statki, twórz swoje floty i starannie opracowuj plany bitewne, by pokonać do siedmiu przeciwników w trybie sieciowym. Oglądaj epickie kosmiczne bitwy w czasie rzeczywistym, i ulepszaj swoją strategię na kolejne potyczki.

- DOŚWIADCZ galaktycznej sagi - Odkryj historię każdej cywilizacji, od Sztucznej Inteligencji Sophona, która wpadła w szał, po tradycyjne rody Lumeris mierzące się z młodymi karierowiczami. Dowiedz się więcej o pochodzeniu morderczych tworów Bezkresnych, zwanych Dążącymi. Poznaj lepiej Heretyka, tajemniczą i potężną postać ściganą przez Vodyanich… Galaktyka będzie należeć do cywilizacji kontrolującej Pył i odkryje przed nią swoje sekrety… ale czy Bezkreśni byli jedynymi w galaktyce? Jakie jest prawdziwe pochodzenie Pyłu? Czy pogłoski o tajemniczej organizacji, zwanej Akademią, są prawdziwe?

- POSZERZONA RZECZYWISTOŚĆ - Naciśnij Spację w dowolnym momencie, by aktywować widok Poszerzonej Rzeczywistości i ujawnić dodatkowe kontekstowe informacje na temat twoich systemów, tras handlowych, nastawienia dyplomatycznego, a nawet statystyk twojego statku podczas bitwy!

- GAMES2GETHER - Podążaj za procesem powstawania gry i poznaj fachowców od kuchni. Spraw, żeby twój głos się liczył pisząc opinie podczas Wczesnego Dostępu, przekazując pomysły, i głosując na elementy graficzne i rozgrywki. Bierz udział w konkursach i twórz zawartość, która będzie dodawana przez studio do gry!

Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji
Wymagania systemowe
Procesor: Intel i3 / i5 / AMD A6
Karta graficzna: AMD Radeon 5800 / Nvidia 550Ti
Pamięć RAM: 4 GB
Hdd: 8 GB
System: Windows (64bit) 7 / 8 / 8.1 / 10
Inne: DirectX 11

Zaloguj się, żeby dodać opinie.