Proszę czekać...

Endless Dungeon

Endless Dungeon

Dystrybutor: AMPLITUDE Studios
Język:


Region: EU
Platforma:
Cena sugerowana: 149.99 zł
Twoja cena: 109.99 zł

lub 461.96 PR

Dostępność: Dostępny
Opis gry

Endless Dungeon w ofercie na Keye.pl. Klucz należy aktywować na platformie STEAM.ENDLESS™ Dungeon to wyjątkowa mieszanka taktycznej akcji z gatunkami roguelite i tower defense osadzona w nagradzanym uniwersum ENDLESS™. Wyrusz do opuszczonej stacji kosmicznej w pojedynkę lub z przyjaciółmi w trybie współpracy, zwerbuj drużynę bohaterów-rozbitków i chroń swój kryształ przed niekończącymi się falami potworów. Jeśli zginiesz, przeładuj i spróbuj jeszcze raz.

Jesteś na opuszczonej stacji kosmicznej. Żeby się stąd wydostać, musisz dotrzeć do Rdzenia. Nie dasz rady jednak tego zrobić bez swojego robota wydobywczego. Niestety jest to również bardzo wrażliwa istota, do której chce się dorwać każdy tutejszy potwór. Zachowaj czujność, planuj z rozmysłem, rozmieść wieżyczki… i czas na fajerwerki!

Możesz samotnie stawić czoła grozie na stacji albo zebrać ekipę i podjąć się wyzwania w trybie współpracy dla 3 graczy. Gdy wszystko gotowe, wkrocz na stację, aby przyjąć zadania, podejmij się ucieczki albo po prostu wyżyj się na miejscowych. Prawdopodobnie szybko zginiesz, ale taka jest kolej rzeczy w tym kosmicznym lochu!

Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji

Zaloguj się, żeby dodać opinie.