Proszę czekać...

Empire: Total War

Empire: Total War

Dystrybutor: CD-Projekt
Język:


Region: EU
Platforma:
Cena sugerowana: 60.00 zł
Twoja cena: 29.99 zł

lub 125.96 PR

Dostępność: Dostępny
Opis gry

Empire Total War w ofercie na keye.pl Klucz należy aktywować na platformie STEAM.Total War to jedna z najbardziej znanych serii, która jest połączeniem startegii turowej z RTS. Wcielamy się w rolę władcy państwa bądź narodu i staramy się poprzez dyplomację oraz wojny zawojować cały świat. Za produkcję wszystkich części odpowiedzialne jest studio Creative Assembly.

Empire: Total War to piąta część tytułowego cyklu, zapoczątkowanego w 2000 roku autorstwa Creatove Assembly, odpowiedzialnego za takie hity jak Shogun: Total War, Medieval: Total War oraz Rome: Total War.

Tym razem studio zdecydowało się wprowadzić do rozgrywki pewne rewolucyjne zmiany, oferując kilka zupełnie nowych opcji. Podstawowe założenia rozgrywki pozostały jednak bardzo zbliżone do pozostałych tytułów. W dalszym ciągu operujemy więc na dwóch ekranach. Warstwa taktyczna służy do zarządzania dowodzonym przez siebie imperium. Ruchy wykonuje się tu w systemie turowym, a wszystkie walki rozgrywane są na warstwie bitewnej. W tym przypadku zastosowano naturalnie czas rzeczywisty, upodabniając grę do innych RTS-ów. 

Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji
Wymagania systemowe
Procesor: Core 2 Duo 2.4 GHz
Karta graficzna: GeForce 8800
Pamięć RAM: 2 GB RAM
Hdd: 15 GB HDD
System: Windows XP SP2 / Vista / 7

Zaloguj się, żeby dodać opinie.