Proszę czekać...

Elite Dangerous: Odyssey

Elite Dangerous: Odyssey

Dystrybutor: Frontier Developments
Język:


Region: Global
Platforma:
Cena sugerowana: 139.99 zł
Twoja cena: 119.99 zł

lub 503.96 PR

Dostępność: Chwilowy brak
Opis gry

Elite Dangerous: Odyssey w ofercie na Keye.pl. Klucz należy aktywować na platformie STEAM. Wymagana podstawowa edycja gry Elite Dangerous.Zejdź z pokładu statku, którym dowodzisz, i zapisz się na kartach historii, grając w Elite Dangerous: Odyssey. Eksploruj odległe światy, przemierzając je pieszo i przesuwaj granice poznanego wszechświata. Bądź pierwszą osobą stawiającą stopę na niezliczonych, niepowtarzalnych planetach, nieodkrytych od samego początku wieczności. Elite Dangerous: Odyssey to okazja, aby stać się prawdziwym pionierem.

Rzuć się w wir walki w trybie pierwszoosobowym, zaopatrując swoją postać w arsenał broni i ekwipunku. Koordynuj też działania z członkami drużyny, opanowując do perfekcji wielowarstwowe, zróżnicowane środowisko taktyczne, w którym masz do czynienia z dowódcami, pojazdami SRV i statkami gwiezdnymi.

W całej galaktyce pojawiają się centra społecznościowe, w których dowódcy mogą z powodzeniem planować kolejne posunięcia, zawierając sojusze, zamawiając usługi, a nawet korzystając z fachowych porad bardzo poszukiwanych inżynierów. Te dostępne dla wszystkich placówki ułatwiają także kupowanie i ulepszanie broni oraz ekwipunku, aby dopasować je idealnie do własnego stylu gry.

Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji

Zaloguj się, żeby dodać opinie.