Proszę czekać...

Elex

Elex

Dystrybutor: Piranha Bytes
Język:


Region: Global
Platforma:
Cena sugerowana: 99.99 zł
Twoja cena: 34.99 zł

lub 146.96 PR

Dostępność: Dostępny
Opis gry

Elex w ofercie na Keye.pl. Klucz należy aktywować na platformie STEAM.ELEX to wyjątkowo dopracowana gra z gatunku action RPG, stworzona przez wielokrotnie nagradzanych autorów serii Gothic. Akcja gry toczy się w nowym postapokaliptycznym uniwersum science fantasy. Gracz trafia do olbrzymiego, pozbawionego ekranów wczytywania świata, w którym czekają na niego intrygujące postacie, zmutowane stworzenia, trudne decyzje i mnóstwo wartkiej akcji.

 

W świecie ELEX trwa wojna o potężny surowiec, który daje ludziom moce podobne do magii, ale jednocześnie zmienia ich w bezduszne, zimne stworzenia. To ty zdecydujesz, czy planetą Magalan będzie rządzić człowieczeństwo, czy też zimna logika.

 

Najważniejsze cechy:

  • Wolność wyboru: Pomagaj, zdradzaj, a nawet zabijaj, kogo tylko chcesz, i sprawdź, jak twoje decyzje wpłyną na opowieść.
  • Wolność poruszania się: Użyj plecaka odrzutowego, aby atakować z powietrza, docierać w trudno dostępne miejsca lub zeskakiwać z ogromnych wysokości i bezpiecznie lądować.
  • Wolność rozwijania postaci: Brak ograniczeń związanych z klasą bohatera – stań się, kimkolwiek chcesz.
  • Wolność eksploracji: Od pierwszych minut gry cały świat stoi przed tobą otworem– bez sztucznych granic i ekranów wczytywania.
  • Wolność wyboru broni: Elex zawiera jedną z największych w historii gier RPG kolekcję broni. Od mieczy, łuków i młotów po strzelby, wyrzutnie granatów, a nawet miotacze ognia – każdy znajdzie coś dla siebie. Jest też oczywiście magia
Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji
Wymagania systemowe
Procesor: Intel Core i5 3570, AMD FX-6350
Karta graficzna: NVIDIA GTX 660 2GB, AMD Radeon 7850 2GB
Pamięć RAM: 8 GB
Hdd: 35 GB
System: 64-bit Windows 7, Windows 8.1, Windows 10

Zaloguj się, żeby dodać opinie.