Proszę czekać...

Dune: Spice Wars

Dune: Spice Wars

Dystrybutor: Shiro Games
Język:


Region: EU
Platforma:
Cena sugerowana: 149.99 zł
Twoja cena: 134.99 zł

lub 566.96 PR

Dostępność: Dostępny
Opis gry

Dune: Spice Wars w ofercie na Keye.pl. Klucz należy aktywować na platformie STEAM. Gra z wczesnym dostępem (Early Access).Strategia czasu rzeczywistego z elementami 4X od twórców docenionego Northgard. W grze osadzonej w przełomowym uniwersum Diuny, stworzonym przez Franka Herberta, wcielasz się w przywódcę jednej z frakcji walczących o dominację nad surową, pustynną planetą Arrakis.

Przyprawa to najcenniejsza substancja we wszechświecie. Przedłuża życie, rozszerza świadomość i umożliwia podróże międzygwiezdne. Występuje tylko na Arrakis i pożąda jej każda potęga we wszechświecie. Graj jedną z kilku dostępnych frakcji – rodem Atrydów, rodem Harkonnenów, Przemytnikami i miejscowymi Fremenami – by zapanować nad Diuną i przyprawą.

Wypatruj znaku czerwia, inaczej twoje oddziały i żniwiarki przyprawy zostaną połknięte przez gigantyczne pustynne czerwie, wynurzające się spomiędzy wydm. Zniszcz swoich przeciwników w walce, pokonaj ich przy pomocy politycznych intryg i mieszaj im szyki, używając nieuchwytnych szpiegów.

- Obcuj z niezwykłym uniwersum Diuny, jednym z najbardziej wpływowych światów Science Fiction w dziejach. Prowadź swoją frakcję do zwycięstwa jako ikoniczne postacie, takie jak książę Leto Atryda, baron Vladimir Harkonnen, Esmar Tuek czy Liet Kynes. Zachowaj czujność, ponieważ przeciwne frakcje starają się zdobyć przewagę, a sama planeta jest pełna zagrożeń – pustyń, burz piaskowych i żarłocznych czerwi.

- Zachowaj równowagę między działaniami wojennymi, rozgrywkami politycznymi i gospodarką, by przejąć kontrolę nad najważniejszą planetą we wszechświecie! Wykorzystaj tajnych agentów, by krzyżować plany przeciwników. Głosuj na rezolucje polityczne w Landsraadzie, by osiągnąć swój cel.

- Badaj Diunę, wykorzystując ornitoptery do odkrywania zasobów, wiosek i interesujących miejsc. Rozszerzaj wpływy i zajmuj nowe regiony, wysyłając armię. Zdobądź zasoby przy pomocy budynków i żniwiarek, by osiągnąć przewagę gospodarczą. Wyeliminuj przeciwników silnym wojskiem, ale uważaj, otwarta agresja będzie miała konsekwencje polityczne.

- Wejdź na ścieżkę honoru i politycznej potęgi jako ród Atrydów, lub wybierz przemoc i spiski jako ród Harkonnenów. Opanuj sztukę przetrwania na pustyni i taktykę partyzancką jako Fremeni i zdobądź wpływy poprzez szemrane interesy i infiltrację jako Przemytnicy.

- Modyfikuj zalety i wady każdej z frakcji, wybierając doradców. Legendarny szermierz Atrydów, Duncan Idaho, znacznie ułatwi ekspansję i wzmocni twoje wojska. Zdobądź władzę nad ludźmi i informacją z pomocą Fremenki Chani Kynes lub przygnieć rywali militarną potęgą wraz z Rabbanem Harkonnenem.

Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji

Zaloguj się, żeby dodać opinie.