Proszę czekać...

Driver San Francisco

Driver San Francisco

Dystrybutor: Ubisoft Reflections
Język:


Region: EU
Platforma:
Cena sugerowana: 42.00 zł
Twoja cena: 14.99 zł

lub 62.96 PR

Dostępność: Dostępny
Opis gry

Driver San Francisco w ofercie na keye.pl Klucz należy aktywować na platformie UPLAY.Driver: San Francisco jest kontynuacją znanego cyklu gier akcji kryjącego się pod nazwą Driver.
Za produkcję odpowiedzialne jest Ubisoft Reflections.

W grze wcielamy się w znaną fanom serii postać Tannera, bohatera pierwszej części Drivera.
Akcja Driver: San Francisco ma miejsce po wydarzeniach przedstawionych w poprzedniej części Driv3r. W wyniku wypadku, Tanner zapada w śpiączkę. Nie zdaje sobie sprawy z tego iż cały czas przebywa w łóżku szpitalnym, a wydarzenia na około niego rozgrywają się wyłącznie w jego głowie. Sądzi, iż otrzymał super moce dzięki, którym może wcielić się w dowolną osobę w samochodzie. Dzięki swoim umiejętnościom oraz przydatnym nadprzyrodzonym zdolnościom możemy ponownie stawić czoła dawnemu wrogowi – Jericho.

Mechanika gry bazuje w głównej mierze na fabularnej zdolności głównego bohatera – czyli zamianie pomiędzy prowadzonymi pojazdami. Dzięki temu zabiegowi możemy w trakcie jednego pościgu korzystać zarówno z szybkiej wyścigowej fury, jak i  wielkiej ciężarówki która z impetem wbije się w samochód ściganego.

Gra oferuje nam obok trybu dla pojedynczego gracza, opartą na systemie Shift opcję multiplayer. W grze może brać udział do sześciu graczy a sama rozgrywka bazuje na zdobywaniu punktów doświadczenia.

Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji
Wymagania systemowe
Procesor: 3.0 Ghz Intel Pentium D
Karta graficzna: 256 MB VRAM Nvidia GeForce / ATI Radeon
Pamięć RAM: 2 GB
Hdd: 11 GB
System: Windows XP/Vista/7

Zaloguj się, żeby dodać opinie.