Proszę czekać...

DRAGON BALL XENOVERSE

DRAGON BALL XENOVERSE

Dystrybutor: BANDAI NAMCO Games
Język:


Region: EU
Platforma:
Cena sugerowana: 210.00 zł
Twoja cena: 69.99 zł

lub 293.96 PR

Dostępność: Dostępny
Opis gry

DRAGON BALL XENOVERSE w ofercie na keye.pl. Klucze należy aktywować na platformie STEAM.DRAGON BALL XENOVERSE pozwoli ci przeżyć wszystkie słynne walki dzięki personalizowanemu awatarowi, połączonemu z Trunksem i wieloma innymi postaciami. Czy to połączenie i jego wola interwencji w walki będą wystarczająco silne, aby naprawić bieg historii Dragon Ball? Czeka na ciebie mnóstwo fantastycznych opcji - tajemnicze miasto Toki Toki, nowa mechanika rozgrywki, animacje postaci oraz wiele innych.

 

  • PERSONALIZOWANY AWATAR - Stwórz własną postać Dragon Ball, która wejdzie do świata Smoczych Kul! Wybierz rasę Ziemian, Majinów, Saiyan, Nameków albo przyłącz się do klanu Frizera i ruszaj na pole walki!
  • NOWE LOKACJE - Zegar, który kiedyś się zatrzymał, znów znacznie tykać w enigmatycznym i futurystycznym mieście Toki Toki!
  • NOWE POSTACIE - Miira, sztuczny stwór starający się być najpotężniejszym we wszechświecie, i Towa, mroczna naukowiec ze świata demonów. Pojawi się też Najwyższa Kai Czasu - bóstwo, narodzone 75 milionów lat temu, związane z ptakiem TokiToki - potężną formą życia, wytwarzającą czas!
  • SYSTEM MISTRZÓW - Zdecyduj, która z oryginalnych postaci Dragon Ball będzie twoim mistrzem. Twoje umiejętności i szkolenie będą się bardzo różnić w zależności od wyboru mistrza. Mistrz będzie się też pojawiał na polu walki, by ci pomóc!
  • NIEPOWTARZALNY ŚWIAT - Inspirowany jedną z najsłynniejszych serii, jakie kiedykolwiek powstały.
  • ULEPSZONA ROZGRYWKA - Odkryj zupełnie nowy, dynamiczny system walki, który sprawdzi twoje umiejętności!
Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji
Wymagania systemowe
Procesor: Intel Core 2 Duo 2.4Ghz / AMD Athlon 64 X2 5200+, 2.6GHz
Karta graficzna: 512 MB Nvidia GeForce 8800 / ATI Radeon HD 3870
Pamięć RAM: 1 GB RAM
Hdd: 10 GB
System: Windows Vista (x64) / Windows 7 (x64)

Zaloguj się, żeby dodać opinie.