Proszę czekać...

Dragon Age Przebudzenie

Dragon Age Przebudzenie

Dystrybutor: Bioware
Język:


Region: EU
Platforma:
Cena sugerowana: 63.00 zł
Twoja cena: 18.99 zł

lub 79.76 PR

Dostępność: Dostępny
Opis gry

Dragon Age: Przebudzenie w ofercie na keye.pl. Należy aktywować na platformie ORIGIN. Dodatek wymaga podstawowej wersji gry Dragon Age Początek aktywowanej na koncie ORIGIN.Dragon Age: Przebudzenie to pierwszy duży dodatek do gry Dragon Age, stworzonej przez firmę BioWare, odpowiedzialną za wiele dobrze znanych produkcji cRPG (Baldur’s Gate, Mass Effect). Oprócz Przebudzenia tytuł otrzymał mnóstwo pomniejszych rozszerzeń DLC, w tym chociażby pakiet zatytułowany Powrót do Ostagaru.

Fabuła Przebudzenia rozpoczyna się kilka miesięcy po wydarzeniach znanych z podstawowej wersji gry. Głównej postaci przypada w udziale zadanie odbudowania potęgi zakonu Szarych Strażników, którego szeregi zostały zdziesiątkowane w bitwie pod Ostagarem. Sprawa łatwa nie jest, bo chociaż wojna z potężnym arcydemonem została wygrana, to mroczne pomioty nie powróciły pod ziemię, nadal stanowiąc poważne zagorzenie dla całego Fereldenu. Na domiar złego narastają plotki o pojawieniu się inteligentnego przywódcy potworów - tajemniczego Architekta.

Ciekawostką jest to, że do nowej przygody możemy przystąpić na dwa sposoby. Jeśli zdecydujemy się na wybór dotychczasowego bohatera, to zostanie on przeniesiony do dodatku (otrzymamy też możliwość zmodyfikowania jego aktualnych współczynników). Jeśli zaś wybierzemy zabawę zupełnie nową postacią orlesiańskiego przywódcy Szarych Strażników, to konieczne okaże się użycie kreatora, a osoba taka automatycznie awansuje na jeden z wyższych poziomów doświadczenia.

Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji
Wymagania systemowe
Procesor: Intel Core 2 Single 1.6 Ghz
Karta graficzna: NVIDIA GeForce 6600 GT 128MB
Pamięć RAM: 1 GB
Hdd: 20 GB
System: Windows XP/Vista/7

Zaloguj się, żeby dodać opinie.