Proszę czekać...

Dragon Age Inquisition PL

Dragon Age Inquisition PL

Dystrybutor: EA Polska
Język:


Region: PL
Platforma:
Cena sugerowana: 199.00 zł
Twoja cena: 74.99 zł

lub 314.96 PR

Dostępność: Dostępny
Opis gry

Dragon Age : Inquisition PL w ofercie na keye.pl. Klucz należy aktywować na platformie ORIGINDragon Age: Inquisition to trzecia odsłona sagi RPG stworzonej przez studio BioWare.
 

Tylko ty możesz powstrzymać demony, których niezliczone hordy pustoszą Thedas.
Przebojowa seria BioWare zmienia się nie do poznania dzięki technologii Frostbite 3 . Czekają na ciebie przepiękne lokacje i nowe, niesamowite możliwości. Przygotuj się na grę Dragon Age: Inkwizycja. Przerażający kataklizm pchnął Thedas w objęcia chaosu. Na niebie zaroiło się od smoków, rzucających cień terroru na spokojne niegdyś królestwo.
Magowie przystąpili do otwartej wojny przeciwko despotycznym templariuszom. Walczyć ze sobą zaczęły całe narody. Twoim zadaniem jest poprowadzenie Inkwizycji, przywrócenie porządku i powstrzymanie siewców chaosu. W toku tej wyczerpującej wyprawy nawiążesz nowe sojusze, ale wielu przyjaciół może też stać się twoimi wrogami.

Najnowsza przygodowa gra akcji studia BioWare to historia opowiedziana z niespotykanym rozmachem, tocząca się w ogromnym, nieustannie zmieniającym się świecie. Penetruj ukryte jaskinie, walcz z budzącymi grozę potworami i podejmuj decyzje, które odmienią losy całego kontynentu. Eksploruj, dowódź i walcz – twoje wybory wpłyną na kształt rozgrywki i na bieg wydarzeń, a każda decyzja będzie mieć daleko idące konsekwencje.

Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji
Wymagania systemowe
Procesor: Intel i5 2.0 GHz / AMD 4-Qore 2.5 GHz
Karta graficzna: 512 MB VRAM / AMD Radeon HD 4870 / NVIDIA GeForce 8800 GT
Pamięć RAM: 4 GB RAM
Hdd: 26 GB
System: Windows 7 / 8.1 64bit

Zaloguj się, żeby dodać opinie.