Proszę czekać...

Divinity: Grzech Pierworodny

Divinity: Grzech Pierworodny

Dystrybutor: Larian Studios
Język:


Region: Global
Platforma:
Cena sugerowana: 139.99 zł
Twoja cena: 109.99 zł

lub 461.96 PR

Dostępność: Chwilowy brak
Opis gry

Divinity: Grzech Pierworodny + ENHANCED w ofercie na Keye.pl. Klucz należy aktywować na platformie STEAM.Zbierz drużynę i przygotuj się na nową przygodę w klasycznym stylu – czeka cię powrót do korzeni RPG! Omawiaj swoje decyzje z towarzyszami. Stawiaj czoła przeciwnikom w walkach toczonych w systemie turowym. Przemierzaj otwarty świat, gdzie możesz wchodzić w interakcje z elementami krajobrazu, przedmiotami oraz wszystkimi napotkanymi postaciami. Zaproś znajomego do wspólnej zabawy w sieciowym trybie kooperacyjnym i twórz własne przygody dzięki narzędziom, które oddajemy do twojej dyspozycji. 

W grze Divinity: Original Sin wcielasz się w rolę młodego Łowcy Źródła. Twoim zadaniem jest oczyścić świat z tych, którzy parają się najbardziej plugawą z odmian magii. Kiedy podejmujesz się nowego zadania – rutynowego z pozoru dochodzenia w sprawie morderstwa – mimo woli wplątujesz się w intrygę, która poruszy w posadach czas i przestrzeń. 

Divinity: Original Sin gracz ma dużą swobodę działania. Do twojej dyspozycji oddajemy przeróżne mechanizmy rozgrywki – to ty zdecydujesz, czy wykorzystać je zgodnie z przeznaczeniem, czy może spróbować niekonwencjonalnego podejścia. Nakreślona z wielkim rozmachem linia fabularna gry niechybnie poprowadzi cię do ostatecznego celu, ale to od ciebie zależeć będzie przebieg wędrówki. 

Nie musisz jednak wędrować samotnie! W wypełnieniu twojej misji może cię wspomagać towarzysz. Gra Divinity: Original Sin została stworzona również z myślą o dwuosobowym trybie kooperacji – zarówno sieciowym, jak i lokalnym – a kompan może dołączyć do ciebie w każdej chwili. Z wiernym towarzyszem broni u boku wielkie przygody stają się wyprawami, które przejdą do legendy!

Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji
Wymagania systemowe
Procesor: Intel Core2 Duo E6600
Karta graficzna: DirectX 11
Pamięć RAM: 2048 MB RAM
Hdd: 10 GB
System: Windows 7 SP1 64-bit / 8.1 64-bit / 10 64-bit

Zaloguj się, żeby dodać opinie.