Proszę czekać...

Dishonored

Dishonored

Dystrybutor: Bethesda Softworks
Język:


Region: EU
Platforma:
Cena sugerowana: 39.99 zł
Twoja cena: 22.99 zł

lub 96.56 PR

Dostępność: Dostępny
Opis gry

Dishonored w ofercie na keye.pl  . Klucz należy aktywować na platformie STEAM.Dishonored to mieszanka FPS i skradanki, w której olbrzymią rolę odgrywają wybory gracze wpływające na przebieg rozgrywki. Fikcyjny świat gry czerpie ze steampunkowej i XIX-wiecznej estetyki.

Dishonored to wciągająca gra akcji FPP, która pozwala ci wcielić się w rolę motywowanego żądzą zemsty zabójcy o nadprzyrodzonych zdolnościach. Używając elastycznego system walki, kreatywnie eliminuj swoich wrogów łącząc nadnaturalne zdolności, bronie i niecodzienne gadżety, które masz do swojej dyspozycji. Ścigaj wrogów pod osłoną ciemności lub bezlitośnie atakuj ich twarzą w twarz. Rezultat każdej misji zmienia się zależnie od wyborów, jakich dokonujesz.

Akcja Dishonored rozgrywa się w Dunwall, industrialnym mieście wielorybniczym gdzie w mrocznych zaułkach dziwna, inspirowana steampunkiem technologia koegzystuje z mocami nie z tego świata. Byłeś najbardziej zaufanym strażnikiem cesarzowej. Zostałeś wrobiony w jej morderstwo i płoniesz żądzą zemsty – stajesz się niesławnym zabójcą znanym jedynie z przerażającej maski, która stała się twoją wizytówką. W czasach niepewności, gdy miasto nawiedza plaga a rządzący miastem uzbrojeni są w industrialne technologie, mroczne siły spiskują, by obdarzyć Cię zdolnościami wykraczającymi poza możliwości zwykłych ludzi – lecz jakim kosztem? Prawda kryjąca się za zdradą, która cię dotknęła, jest brudna jak wody otaczające miasto, a życie, które niegdyś miałeś zniknęło na zawsze.
 

  • Cztery różne sposoby prowadzenia rozgrywki – dostosuj poczynania bohatera do swojego stylu gry.
  • Fantastyczny styl i klimat, autorstwa dyrektora artystycznego Half Life 2.
  • Nadprzyrodzone moce dodają nowe możliwości rozwiązywania starych problemów. Teleportuj się, zatrzymuj czas, przejmuj kontrolę nad ludźmi i zwierzętami.
Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji
Wymagania systemowe
Procesor: Dwurdzeniowy 3.0 GHz
Karta graficzna: kompatybilna z DirectX 9 512 MB
Pamięć RAM: 3 GB
Hdd: 9 GB
System: Windows Vista/7

Zaloguj się, żeby dodać opinie.