Proszę czekać...

DiRT Rally

DiRT Rally

Dystrybutor: Codemasters Racing Studio
Język:


Region: Global
Platforma:
Cena sugerowana: 49.99 zł
Twoja cena: 19.99 zł

lub 83.96 PR

Dostępność: Dostępny
Opis gry

DiRT Rally w ofercie na Keye.pl. Klucz należy aktywować na platformie STEAM.DiRT Rally to gra wyścigowa stworzona przez Codemasters - studia specjalizującego się w gatunku wszelkiej maści samochodówek.

 

Gracze mogą wziąć udział w rajdach rozgrywanych zarówno za dnia, jak i nocą, na różnych nawierzchniach (asfalt, szuter, błotnista droga), w różnych warunkach pogodowych: deszczu, śniegu, mgle, w pochmurny dzień i w pełnym słońcu. Zróżnicowane lokacje i dziesiątki wymagających etapów przetestują zręczność, refleks i koncentrację każdego wirtualnego kierowcy, który weźmie udział w wyścigach.

 

Twórcy zadbali o wierne odwzorowanie zachowania się samochodów na różnych nawierzchniach oraz o model zniszczeń i rosnący stopień zużycia pojazdów, których części wymieniane są błyskawicznie przez serwisantów w krótkich przerwach między kolejnymi etapami.

 

Wśród lokacji, jakie znalazły się w DiRT Rally, są: niemiecki Baumholder, Pikes Peak w USA, Powys w Walii, Monte Carlo w Monako i grecki Argolis. W grze możemy zasiąść za kierownicami kilkudziesięciu samochodów, wybrać pojedynczy etap lub wziąć udział w serii wyścigów, mierząc się z coraz bardziej wymagającymi rywalami. Gracze muszą też zarządzać drużyną, wybierając do czterech mechaników, ulepszać pojazdy i dostosowywać je do warunków na drodze. Samochody można wyposażyć w systemy wspomagania, takie jak np. kontrola trakcji czy ABS.

Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji
Wymagania systemowe
Procesor: AMD Athlon x2 Dual Core / Intel Core 2 Duo Processor 2.4Ghz
Karta graficzna: MD HD5450 / Nvidia GT430 / Intel HD4000
Pamięć RAM: 4 GB RAM
Hdd: 35 GB
System: Windows Vista

Zaloguj się, żeby dodać opinie.