Proszę czekać...

DIRT 5

DIRT 5

Dystrybutor: Codemasters
Język:


Region: EU
Platforma:
Cena sugerowana: 149.99 zł
Twoja cena: 89.99 zł

lub 377.96 PR

Dostępność: Dostępny
Opis gry

DIRT 5 w ofercie na Keye.pl. Klucz należy aktywować na platformie STEAM.Nawiązując do dziedzictwa i zachowując charakter serii, DIRT 5 pisze nowy rozdział w historii marki DIRT, a czyni to śmielej i bardziej brawurowo niż kiedykolwiek wcześniej. Za sprawą nowych funkcji, innowacyjnych rozwiązań oraz świeżego podejścia DIRT 5 staje się strefą łączącą rajdy terenowe, styl i kulturę, a także miejscem, w którym możesz nieustannie przeżywać wspaniałe chwile godne uwiecznienia na filmie.

- Ścigaj się na trasach całego świata - Wybierz się w podróż dookoła świata i poznaj ponad 70 unikalnych tras w 10 niesamowitych miejscach. Zmierz się z rywalami, terenem i nieustannie zmieniającymi się ekstremalnymi warunkami, ścigając się na zamarzniętej cieśninie East River w Nowym Jorku, pod posągiem Chrystusa Zbawiciela w Brazylii oraz na północy Norwegii w otoczeniu zorzy polarnej.

- Przełamuj granice za kierownicą niesamowitych samochodów - Poprowadź niezwykłe pojazdy o różnej charakterystyce. Pokonuj najtrudniejsze przeszkody w pojazdach terenowych, ścigaj się samochodami rajdowymi w nowych miejscach i poczuj potęgę sprint carów o mocy 900 BHP. Twoją wyjątkową kolekcję uzupełnią również pojazdy rallycrossowe, auta klasy GT, ogromne ciężarówki, a także muscle cary.

- Pokieruj swoją karierą i dołącz do gwiazd - Wśród obsady aktorskiej w fabularnym trybie kariery DIRT 5 pojawiają się słynni aktorzy głosowi Troy Baker i Nolan North. Pod opieką legendy staniesz się nową gwiazdą wielkiego świata wyścigów terenowych. Zdobywaj kontrakty sponsorskie i wyjątkowe nagrody, wygrywaj w każdym możliwym miejscu i walcz na trasie z trudnymi rywalami w najbardziej rozbudowanym w historii serii trybie kariery.

- Rywalizuj albo współpracuj w wyścigach terenowych - Gra DIRT 5 oferuje możliwość rozgrywania wyścigów offline na podzielonym ekranie przez czterech graczy (z trybem kariery włącznie). Jest doskonałą „kanapową” wieloosobową grą wyścigową, w której można rzucić wyzwanie znajomym. W rozgrywkach online można dołączyć do zorganizowanych grup wyścigowych dla 12 graczy i rywalizować w innowacyjnych trybach ukierunkowanych na określone zadania.

- Nowe funkcje tworzenia i rejestracji obrazu - Dzięki szczegółowemu trybowi Foto uchwycisz najdłuższe skoki i najlepsze manewry, a najbardziej rozbudowany w historii DIRT edytor malowania pojazdów pozwoli ci wykazać się pomysłowością. Pojawi się również mnóstwo nowych funkcji, które otworzą zupełnie nowy wymiar tworzenia i ścigania się w serii DIRT.

Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji

Zaloguj się, żeby dodać opinie.