Proszę czekać...

Diesel Brothers: Truck Building Simulator

Diesel Brothers: Truck Building Simulator

Dystrybutor: Code Horizon
Język:


Region: Global
Platforma:
Cena sugerowana: 71.99 zł
Twoja cena: 39.99 zł

lub 167.96 PR

Dostępność: Dostępny
Opis gry

Diesel Brothers: Truck Building Simulator w ofercie na Keye.pl. Klucz należy aktywować na platformie STEAM.Dołącz do słynnej ekipy Diesel Brothers. Weź na warsztat największe czterokołowce, przerób je na napędzane dieslem monstra, a następnie przetestuj na torze, aby zdobyć trofeum! Graj sam lub zaproś do zabawy w mechanika swoich przyjaciół. Współpracujcie by wyremontować, stuningować, pomalować, okleić, a następnie sprzedać z zyskiem swoje legendarne fury. DIESEL BROTHERS to gra na licencji przebojowego programu Discovery Channel.

 

- MULTIPLAYER: Zaproś do garażu trzech przyjaciół. Każdy z was wybierze niepowtarzalnego bohatera i zanurzy się w świat Diesel Brothers.
- PRZETESTUJ POJAZD: Dopasuj osiągi swojej ciężarówki, aby wykręcić najlepsze wyniki i zdominować przeciwników podczas wyścigów online.
- WSPARCIE DLA MODÓW: Pokaż nam swoje umiejętności i pomóż zbudować największy w historii symulator tuningu samochodów.
- TONY CZĘŚCI DO PRZERÓBEK: Wybierz dowolną część w samochodzie terenowym i wymień na inną, jaką tylko zechcesz. Zbuduj swojego unikalnego pick-upa i podziel się nim z resztą świata.
- POLOWANIE NA ZŁOMOWISKU: Jeśli części w sklepie są zbyt drogie, idź na złomowisko i spróbuj znaleźć kilka używanych. Jeśli masz szczęście, znajdziesz również wrak, który warto odbudować.
- SZCZEGÓŁOWE MODELE: Każdy pojazd i każda część jest tak realistyczna, jak to tylko możliwe. Dzięki grze opartej na Unreal Engine 4 osiągnięto znacznie lepsze efekty wizualne niż w poprzednich grach studia.
- ZNAKOWANIE: Wybierz swoje ulubione kolory i pokaż nam swój talent. Jeśli malowanie ci nie wystarczy, użyj systemu naklejek. Umieść kilka warstw, aby stworzyć niepowtarzalne wzory.

Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji

Zaloguj się, żeby dodać opinie.