Proszę czekać...

Diablo 3 + Reaper of Souls

Diablo 3 + Reaper of Souls

Dystrybutor: Blizzard
Język:


Region: EU
Platforma:
Cena sugerowana: 199.99 zł
Twoja cena: 198.99 zł

lub 835.76 PR

Dostępność: Chwilowy brak
Opis gry

Zestaw Diablo 3 wraz z dodatkiem Reaper of Souls już w ofercie na keye.pl Klucz należy aktywować na koncie Battle.net.Diablo 3 to kontynuacja epickiej serii hack'n'slesh osadzonej w uniwersum sanktuarium. Za produkcję odpowiedzialne jest studio Blizzard.

Zestaw zawiera:

 • Podstawową wersję gry Diablo 3
 • Dodatek Diablo 3: Reaper of Souls
   

Siły piekielne już dwa razy zostały pokonane przez legendarnych bohaterów dzięki odwadze, stali i zaklęciom. Trzecie starcie wydaje się nieuniknione, gdy z jednej strony ukazuje się nowy demoniczny władca, a z drugiej zbuntowany archanioł. Stań do walki kolejny raz, poprowadź swojego herosa przez krwawe batalie w Diablo 3 i rozszerzeniu Reaper of Souls.

Minęły dwie dekady od pokonania Najwyższych Złych i wygnania ich ze świata Sanktuarium.
Wróć tam, gdzie wszystko się zaczęło – do miasteczka Tristram- i zbadaj pogłoski o gwieździe, która spadła z nieba zwiastując odrodzenia zła, albowiem jest to omen końca świata.

 • Posiądź potęgę tysięcy rodzajów mocy
  Wstrząsaj ziemią, atakuj wrogów ogniem i lodem, przywołuj nieziemskie istoty i inne moce – zostań bohaterem.
 • Opanuj bezkresne pole bitwy
  Tęp legiony zła na losowo generowanych trójwymiarowych poziomach gry. Walcz z niezliczonymi arcyłotrami, wykonuj zadania w nowych lokacjach i za każdym razem zdobywaj nowe łupy. Każda rozgrywka jest inna.
 • Przemierz mroczny świat sanktuarium
  Od słynnych wież Kaldeum po oblężone mury Twierdzy Bastionu. Świat śmiertelników padł ofiarą nieprawej potęgi piekieł. Stań w obronie Sanktuarium, nad którym zawisła piekielna apokalipsa.

Diablo 3 Reaper of Souls

Najwyższe Zło, uwięzione w Czarnym Kamieniu Dusz, płonie gniewem i pragnie się wyzwolić, by dokonać zemsty. Zanim udaje się ukryć artefakt po wsze czasy, do świata śmiertelników zstępuje Maltael – Anioł Śmierci. Ma jeden jedyny cel: wykraść Czarny Kamień Dusz i nagiąć jego piekielną moc do swojej woli. Tak rozpoczyna się koniec wszechrzeczy...

 • Wyrusz do boju jako krzyżowiec
  Ciężka zbroja płytowa, nasycony świętą mocą oręż i ogromna siła ataku – wciel się w postać niezwyciężonego krzyżowca, nowego bohatera krainy śmiertelników.
 • Staw czoła złu w V akcie
  Od gęsto zabudowanych ulic Zachodniej Marchii po prastare mury Fortecy Pandemionium – tocz boje z hordami nowych, zabójczych przeciwników, odkrywając fabułę V aktu Diablo III.
 • Odkryj nowe podkłady mocy
  Awansuj na kolejne poziomy rozwoju, opanuj nowe moce i osiągnij prawdziwe mistrzostwo w walce z demonami

 

Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji
Wymagania systemowe
Procesor: Intel Pentium D 2.8 GHz / AMD Athlon 64 X2 4400+
Karta graficzna: NVIDIA GeForce 7800 GT / ATI Radeon X1950 Pro
Pamięć RAM: 2 GB
Hdd: 25 GB
System: Windows XP/Vista/7/8

Zaloguj się, żeby dodać opinie.