Proszę czekać...

Devil May Cry EU

Devil May Cry EU

Dystrybutor: Cenega
Język:


Region: EU
Platforma:
Cena sugerowana: 150.00 zł
Twoja cena: 29.99 zł

lub 125.96 PR

Dostępność: Dostępny
Opis gry

Devil May Cry już w ofercie na keye.pl . Klucz należy aktywować na platformie STEAM.Devil May Cry to gra studia Ninja Theory, która jest restartem serii o przygodach Dantego. Nad produkcją czuwały japońskie i amerykańskie oddziały wydawcy firmy Capcom.

Akcja DMC rozgrywa się równolegle w dwóch światach - ludzkim oraz piekielnym (Limbo), skąd przez międzywymiarowe bramy przedostają się hordy demonów. Gracze kieruję poczynaniami Dante, czyli młodzeńca o trudnym i wybuchowym charakterze, który żyje na uboczu. Jego nietuzinkowe umiejętności w posługiwaniu się różnego rodzju bronią, okazują się bezcenne w obliczu zagrożenia z innego wymiaru.

Devil May Cry nie odbiega konwencją od pierwowzoru z 2001 roku. Gra jest spektakularnym hack'n'slashem, pełny akcji, którą obserwujemy z perspektywy trzeciej osoby. Różnice dotyczą głównie mechaniki rozgrywki. Dante dysponuje całą gamą nowych ataków i posiada dostęp do większego arsenału broni (nie tylko pistoletów i mieczy). Co więcej deweloperzy z Ninja Theory wprowadzili dwa nowe tryby walki - Angel oraz Devil, które pozwalają głównemu bohaterowi skorzystać z wyjątkowo potężnych umiejętności.

Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji
Wymagania systemowe
Procesor: Quad Core 2.7 GHz
Karta graficzna: GeForce GTX 460 lub lepsza
Pamięć RAM: 4 GB
Hdd: 9 GB

Zaloguj się, żeby dodać opinie.