Proszę czekać...

Deus Ex: Bunt Ludzkości - Director's Cut

Deus Ex: Bunt Ludzkości - Director's Cut

Dystrybutor: Cenega
Język:


Region: EU
Platforma:
Cena sugerowana: 84.00 zł
Twoja cena: 34.99 zł

lub 146.96 PR

Dostępność: Dostępny
Opis gry

Deus Ex: Bunt Ludzkości - Director's Cut w ofercie na keye.pl. Klucz należy aktywować na platformie STEAM.Deus Ex: Bunt Ludzkości to kolejna odsłona osadzonej w cyberpunkowej przyszłości słynnej serii gier action RPG. Za produkcję odpowiedzialna jest firma Eidos Studios.

Grasz jako Adam Jensen, były członek SWAT, którego wybrano aby nadzorował ochronę najbardziej eksperymentalnych firm biotechnologicznych Ameryki. Twoim zadaniem jest chronić tajemnic firmy, ale gdy nieznany oddział szturmowy atakuje i zabija wszystkich naukowców, których miałeś bronić, wszystko się zmienia.
 

  • Podzielona przyszłość – poznaj dobę technologicznego postępu, ale również chaosu i spisków. Mechaniczne ulepszenia podzieliły ludzi pomiędzy tych, których na nie stać i nie. Przeciwstawne siły spiskują w cieniu, aby kontrolować losy ludzkości – nadciąga rewolucja.
  • Doskonałe połączenie akcji i RPG: gra łączy w sposób unikalny walkę w krótkim dystansie z intensywnymi strzelaninami oferując szeroki wybór wszczepów i ulepszeń dla twojej broni. Odblokuj nowe umiejętności i wzmocnij swoje talenty w skradaniu, hakowaniu lub walce – gra wynagradza wszystkie style.
  • Wybory i konsekwencje: przebijaj się siłowo, skradaj za plecami przeciwników, hakuj systemy lub używaj umiejętności interpersonalnych, aby wydobyć informacje z kluczowych postaci – zawsze masz wybór, kilka rozwiązań do dyspozycji.
Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji
Wymagania systemowe
Procesor: Dwurdzeniowy 2 GHz
Karta graficzna: NVIDIA seria GeForce 8000
Pamięć RAM: 2 GB
Hdd: 17 GB
System: Windows XP/Vista/7

Zaloguj się, żeby dodać opinie.