Proszę czekać...

Destiny 2: Beyond Light

Destiny 2: Beyond Light

Dystrybutor: Bungie
Język:


Region: EU
Platforma:
Cena sugerowana: 169.99 zł
Twoja cena: 109.99 zł

lub 461.96 PR

Dostępność: Dostępny
Opis gry

Destiny 2: Beyond Light w ofercie na Keye.pl. Klucz należy aktywować na koncie STEAM.Z pradawnych Piramid nad zamarzniętą Europą zrodziła się nowa moc, a pod nimi, pod sztandarem Upadłej kell Ciemności Eramis powstało mroczne imperium. Dołącz do innych Strażników i za wszelką cenę zniszcz imperium, nawet z pomocą samej Ciemności.

- EUROPA CZEKA - Podzielone Rody Upadłych zjednoczyły się i stworzyły nowe imperium na mroźnym księżycu – Europie. Staw czoła bezlitosnym, lodowatym obszarom, przedostań się do obiektu BrayTech ze Złotego Wieku i odkryj spoczywające pod pradawnym lodem tajemnice.
- ZAWŁADNIJ CIEMNOŚCIĄ - Wraz z nowym zagrożeniem, pojawia się tajemnicza moc – staza. Nowa, wywodząca się z Ciemności moc żywiołów - obok mocy elektrycznej, słonecznej i próżniowej - pozwoli na korzystanie ze spektakularnych superzdolności i zdominowanie pola bitwy. Tytani, Czarownicy oraz Łowcy, każdy posługuje się stazą w inny sposób – od spowalniania wrogów przy pomocy pól stazowych po unieruchomienie i pokonywanie wrogów niszczycielską siłą.
- EGZOTYCZNY SPRZĘT - Są tacy, którzy uważają, że Europa to nic innego jak zamarznięte cmentarzysko Złotego Wieku, którego skarby zostały pochłonięte wieki temu przez lód i Ciemność. Sami wiecie najlepiej. Pod ruinami znajdują się niezliczone relikwie, arsenał broni i jeszcze więcej. Wyrwij tę nowatorską technologię ze szponów czasu i z odwagą ujarzmij pustkowia.
- KRYPTA Z GŁĘBOKIEGO KAMIENIA - Pod zamarzniętą tundrą Europy leży Krypta z Głębokiego Kamienia. Przez wieki pozostawała uśpiona. Twoja drużyna ogniowa zbliża się ostrożnie, broń w górze, rozpoczyna się ostateczny plan.

Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji

Zaloguj się, żeby dodać opinie.